تم تولد پاو پاترول (سگ‌های نگهبان)

تم تولد پاو پاترول - تم تولد شگ های نگهبان - اقلام جشن تولد - وسایل جشن تولد - تاپر پاور پاترول

پیش از این مقالات مختلفی درباره انواع تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه را برایتان به اشتراک گذاشته‌ایم حال در این مقاله تصمیم داریم به معرفی نکات و ایده‌های تم تولد پاو پاترول بپردازیم و راهنمایی‌های لازم برای برگزاری جشن تولد با این تم تولد را برایتان به اشتراک بگذاریم.

تم تولد پاو پاترول یا همان سگ‌های نگهبان یکی از تم‌های تولد خارق العاده و پر از شور و نشاط برای دختر بچه‌ها و پسر بچه‌هاست که این روزها توانسته در بین بچه‌ها طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

تم تولد پاو پاترول به واسطه وجود شخصیت‌های شغلی مختلف در آن و همچنین حس قهرمان پروری موجود در آن، یک تم تولد فوق العاده برای اکثر سلیقه‌ها محسوب می‌شود؛ به همین خاطر انتخاب تم تولد پاو پاترول نه تنها برای کودک شما بلکه برای دوستانش و دیگر مهمانان جشن تولد شما پر از سرگرمی و هیجان خواهد بود.

ایده‌های خلاقانه و جذاب بسیاری برای همه چیز از خوراکی‌ها گرفته تا تزیینات و دکوراسیون جشن تولد و حتی سرگرمی‌های جشن تولد وجود دارد که می‌توانید با این تم تولد دوست داشتنی انجام دهید! اگر در فکر برنامه ریزی یک جشن تولد خارق العاده و خاص با تم پاو پاترول هستید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

ایده‌هایی برای تزیین جشن با تم تولد پاو پاترول

1) انتخاب یک تم رنگی برای تزیینات جشن تولد

برای اینکه طراحی و دکوراسیون جشن تولد به صورت یکدست و دلپذیر به نظر برسد بهتر است قبل از اینکه شروع به تهیه وسایل و اقلام تزیینی و تزیین جشن تولد بکنید؛ ابتدا یک تم رنگی خاص را برگزینید و تزیینات جشن تولد را بر پایه این تم رنگی پیش ببرید. به عنوان مثال اگر قرار است جشن تولد را برای یک پسربچه برگزار کنید بهتر است از ترکیب رنگ‌های سفید، آبی و قرمز استفاده کنید و اگر جشن تولد متعلق به یک دختر بچه است رنگ‌هایی نظیر صورتی، بنفش و سفید انتخاب های مناسب‌تری برای تزیین جشن تولد او هستند.

2) تزیین میز تولد

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - تزیین خانه برای جشن تولد - تزیین میز تولد - تزیین پس زمینه میز تولد

روی میز را می‌توانید در صورت دلخواه با یک رومیزی مطابق تم بپوشانید. برای تزیین پس زمینه میز تولد می‌توانید یک پارچه سفید یا یک صفحه کاغذی بزرگ سفید رنگ تهیه کنید؛ با کمک کاغذ یا مقوای مشکی رنگ رد پای سگ درست کنید و روی آن بچسبانید و آن را در پشت میز تولد آویزان کنید.

با مراجعه به مقاله تزیین میز تولد کودک می‌توانید ایده‌های بیشتری را مشاهده کنید.

3) تزیین ورودی جشن تولد

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - تزیین جشن تولد - دکوراسیون جشن تولد - تزیین ورودی جشن تولد

برای تزیین ورودی می‌توانید تعدادی رد پای سگ با کمک مقوا درست کنید و از قسمت ورودی تا محل برگزاری جشن تولد روی زمین بچسبانید. همچنین می‌توانید یک تابلوی خوش آمدید با عکس شخصیت‌های پاو پاترول آماده کنید و جلوی درب وردی قرار دهید.

4) اقلام و وسایل تزیینی تم تولد پاو پاترول

تاپر‌های پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - تم تولد شگ های نگهبان - اقلام جشن تولد - وسایل جشن تولد - تاپر پاور پاترول

می‌توانید تاپرهای آماده پاو پاترول را از بازار تهیه کنید؛ اما خودتان هم می‌توانید این تاپرهای زیبا را در منزل آماده کنید فقط کافی است که تصاویر شخصیت‌های کارتون پاو پاترول را تهیه کنید و آن‌ها را به دقت برش بزنید سپس به انتهای خلال دندان بچسبانید. از این تاپرها می‌توانید برای تزیین خوراکی‌های مختلف مثل کاپ کیک‌ها و … استفاده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
ایده‌هایی برای جشن تولد خودمان

برچسب‌های پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - اقلام جشن تولد - وسایل جشن تولد - ظروف خوراکی تم پاو پاترول - برچسب پاو پاترول

برای تزیین لیوان‌ها و بطری‌های نوشیدنی هم می‌توانید از برچسب‌های آماده پاو پاترول استفاده کنید و آن‌ها را از سادگی و یکنواختی در بیاورید.

ظروف تم پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - اقلام جشن تولد - وسایل جشن تولد - ظروف خوراکی تم پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - وسایل جشن تولد - وسایل تم تولد پاو پاترول - ظرف خوراکی تم پاو پاترول

برای سرو خوراکی‌ها می‌‌توانید از بشقاب، قاشق، چنگال و… این تم را به صورت آماده تهیه کنید. برای سرو خوراکی‌هایی مثل شیرینی، پاپ کورن، چیپس و … نیز می‌توانید با کمک مقوا ظروفی به شکل ظرف غذای سگ درست کنید و روی آن‌ها را با برچسب شخصیت‌های کارتون پاو پاترول تزیین کنید.

بادکنک

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - اقلام جشن تولد - تزیین جشن تولد - بادکنک پاو پاترول

بادکنک جزء اصلی‌ترین اقلام تزیینی جشن تولد است و نه تنها به زیبایی جشن تولد می‌افزاید بلکه برای بچه‌ها نیز سرگرم کننده است. سعی کنید تعدادی بادکنک فویلی شخصیت‌‌های کارتون سگ‌های نگهبان و تعدادی بادکنک با طرح چاپی این شخصیت‌ها تهیه کنید و در تزیین جشن استفاده کنید.

عروسک‌های مینیاتوری پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - تزیین جشن تولد - دکوراسیون جشن تولد - تزیینات تم پاو پاترول - عروسک های مینیاتوری - اقلام تم تولد پاو پاترول

این یک روش ساده و در عین حال عالی برای تزئین جشن تولد مطابق تم انتخابی شما است. این عروسک‌ها را به راحتی می‌توانید از بازار تهیه کنید؛ اگر فرزند شما طرفدار این شخصیت‌های کارتونی است به احتمال زیاد مجموعه کاملی از عروسک‌های این شخصیت‌ها را در اختیار دارد. شما می‌توانید این عروسک‌ها را روی میز تولد قرار دهید یا یک گوشه خاص از محل جشن تولد یک میز کوچک قرار دهید و با کمک این عروسک‌های مینیاتوری بخشی از این کارتون را به نمایش بگذارید.

ماسک سگ‌های نگهبان

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - تزیین جشن تولد - وسایل جشن تولد - ماسک صورت پاو پاترول

یک ایده جالب و سرگرم‌ کننده آن است که به تعدادی بچه‌ها ماسک شخصیت‌های پاو پاترول را تهیه کنید تا بچه‌ها در طول جشن نقش این شخصیت‌های دوست داشتنی را بازی کنند و سرگرم شوند. در آخر جشن تولد هم می‌توانید ماسک‌ها را به عنوان یادبود جشن تولد به بچه‌ها هدیه دهید تا به یادگار با خود ببرند و این‌گونه با یک تیر دو نشان بزنید.

5) بادکنک آرایی

می‌توانید تعدادی بادکنک سفید با طرح چاپی پنجه نیز با گاز هلیوم پر کنید و به صورت خوشه‌ای در دو طرف میز گره بزنید.

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - تزیین جشن تولد - تزیینات جشن تولد - بادکنک آرایی - تزیین تولد با بادکنک - کمان بادکنکی

اگر فضای خانه‌تان بزرگ است یا قرار است جشن تولد را در فضای باز برگزار کنید؛ می‌توانید با ترکیبی از بادکنک‌های آبی، قرمز، سفید و بادکنک‌های با طرح چاپی پنجه یک کمان بادکنکی برای تزیین پس زمینه میز تولد درست کنید.

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - تزیین جشن تولد - بادکنک آرایی - ستون بادکنکی

علاوه بر این یک ایده جالب دیگر برای بادکنک آرایی این است که یک یا دو ستون‌ بادکنکی درست کنید و در کنار میز تولد بگذارید. از این ایده برای تزیین وردی جشن تولد هم می‌توانید استفاده کنید.

برای مشاهده ایده‌های بیشتر به مقاله تزیین جشن تولد با بادکنک مراجعه کنید.

گالری تصاویر تزیینات جشن تولد با تم سگ‌های نگهبان

مطالب مرتبط:

ایده‌هایی برای تهیه و تزیین خوراکی‌های جشن تولد با تم پاو پاترول

شاید فکر کنید تم تولد فقط محدود به دکوراسیون و تزیینات جشن تولد می‌شود اما این‌گونه نیست؛ شما حتی می‌توانید خوراکی‌ها و غذاهای جشن تولدتان را نیز مطابق با تم انتخابی خود تزیین کنید و به جذابیت جشن تولدتان بیفزایید. با این کار نه تنها اشتهای بچه‌ها برای خوردن خوراکی‌ها بیشتر می‌شود بلکه باعث سرگرمی آن‌ها هم می‌شود. در ادامه چند ایده برای تزیین خوراکی‌ها با تم پاو پاترول را برایتان ارائه کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها الهام بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد برای کودکان 9 سال به بالا

1) کاپ کیک‌ پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - خوراکی برای جشن تولد - تزیین خوراکی جشن تولد - خوراکی برای جشن تولد بچه ها - کاپ کیک پاو پاترول - تزیین کاپ کیک با مارشمالو

این کاپ کیک‌های پنجه‌ای بسیار جالب‌اند و درست کردنشان نیز آسان است. تنها کاری که شما باید بکنید این است که ابتدا کاپ‌ کیک‌های شکلاتی خود را درست کنید؛ سپس با کمک شکلات سفید روی آن‌ها را به شکل پنجه تزیین کنید. برای اینکه پنجه‌ها به خوبی دیده شوند می‌توانید به جای شکلات از مارشمالو‌ در سایزهای مختلف نیز استفاده کنید.

2) پاپ کیک‌های پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - خوراکی برای جشن تولد کودکان - تزیین خوراکی های جشن تولد - پاپ کیک پاو پاترول

پاپ کیک‌ها نیز یکی دیگر از خوراکی‌های مورد علاقه کودکان هستند؛ خوردن آن نیز برای کودکان کم سن و سال راحت است. این پاپ کیک‌ها جلوه زیبایی به میز تولد شما خواهند بخشید به خصوص اگر مطابق تم تزیین شوند.

3) کوکی‌های پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - خوراکی های جشن تولد - خوراکی برای جشن تولد کودکان - کوکی پاو پاترول

هنگام تدارک و آماده کردن خوراکی‌های جشن تولد کوکی را فراموش نکنید؛ زیرا کوکی‌ها یکی از محبوب‌ترین و در عین حال زیباترین خوراکی‌ها برای جشن تولد هستند. کوکی‌ها را می‌توانید به طور آماده و مطابق تم پاو پاترول تهیه کنید یا اگر خودتان در شیرینی پزی کمی تبحر دارید آن‌ها را در منزل درست کنید و با کمک قالب به شکل استخوان یا پنجه تزیینشان کنید.

4) ساندویچ‌های پاو پاترول

تم تولد پاو پاترول - خوراکی های جشن تولد - عصرانه جشن تولد - ساندویچ عصرانه برای تولد - ساندویچ پاو پاترول

اگر می‌خواهید یک غذای ساده و بی‌ دردسر به عنوان عصرانه جشن تولد سرو کنید؛ فکر می‌کنم ساندویچ بهترین گزینه برایتان باشد. می‌توانید چند نوع مختلف ساندویچ را سرو کنید که مطابق سلیقه همه مهمانان باشد. برای جذابیت بیشتر می‌توانید ساندویچ‌ها را نیز مطابقتم به شکل سگ یا استخوان برش بزنید. (نکته: برای سادگی کار ابتدا همه مواد را با کمک قالب به شکل دلخواه برش بزنید سپس مواد را روی همدیگر بچینید.)

5) پاستیل

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - خوراکی برای تولد بچه ها - خوراکی مناسب برای جشن تولد پاو پاترول - پاستیل

اگر این یک جشن تولد دخترانه است پیشنهاد می‌کنم خرید پاستیل را از قلم نیندازید. همان‌طور که مطمئناً خودتان هم می‌دانید دختر خانم‌های عاشق این خوراکی‌های ژله‌ای خوشمزه هستند. پاستیل‌ها در طرح‌های مختلفی در بازار موجود هستند و شما می‌توانید به‌راحتی پاستیل‌های به شکل سگ یا استخوان را برای این تم تهیه کنید.

با مراجعه به مقاله غذاها و خوراکی های جشن تولد کودکان می توانید ایده‌های بیشتری مشاهده کنید.

گالری تصاویر خوراکی های جشن تولد با تم سگ های نگهبان

کیک تم تولد پاو پاترول

کیک تولد اصلی‌ترین بخش هر جشنی خصوصاً جشن تولد است. بنابراین برای هر چه زیباتر شدن جشن‌های تولدتان سعی کنید کیک تولدی مطابق تم انتخابی خود سفارش دهید.

البته، طراحی کیک باید مطابق میل پسر و یا دختر صاحب تولد باشد؛ بنابراین از او درباره شخصیت مورد علاقه‌اش در این کارتون سؤال کنید و از آن شخصیت برای انتخاب مدل کیک استفاده کند.

برای سفارش آنلاین کیک تولد خود از کیکانه؛ فروشگاه اینترنتی کیک در اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک سفارش کیک تولد پاو پاترول

گالری تصاویر کیک تولد پاو پاترول

چطور یک کیک مناسب برای جشن تولد سفارش بدیم؟؟

اگر برای انتخاب کیک تولدتان با این تم نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؛ می‌توانید روی کمک کیکانه حساب کنید. کارشناسان کیکانه به طور کاملاً رایگان و با ارسال نمونه‌های مختلف کیک تولد با این تم به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان کیک مناسب برای جشن تولدتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. برای گفت و گو با کارشناسان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام دهید.

این مطلب را هم بخوانید
ایده های ساده و ارزان برای جشن تولد کودکان

پشتیبان کیکانه در تلگرام

پشتیبان کیکانه در اینستاگرام

بازی‌ها و سرگرمی‌های جشن تولد

جشن تولد با تم پاو پاترول می‌تواند در بین بچه‌ها شادی و هیجان بی وقفه‌ای ایجاد کنند؛ البته به شرط آنکه بازی‌ها و فعالیت‌های مهیجی متناسب با این تم در نظر گرفته شود. بنابراین سعی کنید از قبل چند بازی متناسب با این تم همچنین متناسب با محل برگزاری جشن تولدتان انتخاب و برای اجرای آن‌ها برنامه ریزی کنید. در اامه سعی کردیم چند بازی و سرگرمی متناسب با ام تولد پاو پاترول را برایتان به اشتراک بگذاریم.

زومای غریق نجات

برای این بازی به یک تشت کوچک پر از آب، چند عروسک کوچک (یا هر شی و وسیله دیگری که می‌خواهید)، آهن‌ربا، نخ و میخ نیاز دارید. قبل از شروع بازی، آهن رباها را با استفاده از چسب روی عروسک‌ها بچسبانید و آن‌ها را درون تشت آب قرار دهید به گونه‌ای که در قسمتی که آهن‌ربا به آن چسبیه رو قرار بگیرد. سپس یک تکه نخ را به میخ گره بزنید.

نخ را به نوبت به بچه‌ها بدهید و از آن‌ها بخواهید که با چسباندن میخ به آهن‌ربا در مدت زمان 1 دقیقه عروسک‌ها را نجات دهد. در آخر هر کس بتواند تعداد بیشتری عروسک را نجات دهد برنده بازی است و می‌توانید جایزه‌ای برایش در نظر بگیرید.

مسابقه توپ و قاشق

این نیز جزء مسابقه‌های جالب و مهیج برای جشن تولد بچه‌ها محسوب می‌شود. برای این بازی به تعداد دلخواه توپ پلاستیکی، دو قاشق یک بار مصرف و دو کاسه نیاز دارید. قبل از بازی توپ‌ها را درون یک کاسه بریزید و کاسه خالی را کمی دورتر قرار دهید. هر کدام از بچه‌ها یک بار فرصت دارد که در مدت زمان مشخص (مثلا 2 دقیقه) توپ‌ها را با کمک قاشق در دهانش داخل کاسه خالی قرار دهد. در اخر هر کس که بتواند توپ بیشتری به کاسه خالی منتقل کند برنده می‌شود.

ماموریت نجات رایدر

برای این بازی به 10 توصیر چاپی از سگ‌های نگهبان، 10 تصویر از رایدر مربوط به هر یک از شخصیت‌های سگ نگهبان و یک کرنومتر نیاز دارید. این بازی را باید با ده تا از بچه‌ها انجام دهید. ابتدا تصاویر رایدر را در گوشه و کنار محل جشن تولد مخفی کنید. سپس به هر یک از بچه‌ها عکس یکی از سگ‌ها را بدهید سپس از بچه‌ها بخواهید به دنبال عکس رایدر مربوط به عکس خودشان بگردند؛ برای هیجان بیشتر می‌توانید برای بچه‌ها زمان در نظر بگیرید. در آخر هر کس که زودتر بتواند عکس مربوطه را پیدا کند برنده این مسابقه است.

برای مشاهده بازی‌های بیشتر به مقاله بازی‌ها و سرگرمی‌های جشن تولد کودکان رجوع کنید.

گیفت تولد

تم تولد پاو پاترول - تم تولد سگ های نگهبان - گیفت تولد - گیفت تولد برای کودکان - گیفت تولد کودک

اگر می‌خواهید مهمانان کوچکتان لحظات شاد و مفرحی که در جشن تولد فرزندتان داشته‌اند را فراموش نکنند و با یک خاطره خوش مهمانی شما را ترک کنند. بهترین ایده این است که برای هرکدام یک هدیه و یادبود کوچک تهیه بسته به میزان بودجه خود تهیه کنید و به همراه یک پیام تشکر در آخر جشن تولد به مهمانان خود بدهید.

گزینه‌های بسیاری از آب‌نبات‌های استخوانی شکل گرفته تا برچسب‌ها و عروسک‌های کوچک پاو پاترول در بازار موجود هستند که شما می‌توانید به عنوان گیفت تولد برای این جشن تولد استفاده کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی