تم تولد عجیب و هیجان انگیز هیولا مخصوص جشن تولد آقا پسرها

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه هیولا - تم تولد دانشگاه هیولا ها - تم تولد کارخانه هیولا ها - تم تولد مانستر

پسرها در سنین کودکی پر از شور و نشاط و شیطنت هستند. به همین خاطر برای جشن تولدشان بهتر است تمی را انتخاب کنید که پاسخگوی این شور و اشتیاق آن‌ها باشد. از جمله تم‌های تولد پسرانه که می‌توانید برای پسربچه‌ها در نظر بگیرید تم مانستر یا همان تم تولد هیولا های فانتزی است. برخلاف تصور این تم یکی از با ثبات‌ترین ایده‌های پرطرفدار در سفارش‌های اجرای تم تولد پسرانه است. اساساً این هیولاهای فانتزی و خوش آّب و رنگ نه تنها برای کودکان ترسناک نیستند بلکه جذاب نیز هستند. اگر پسر کوچولوی شما هم عاشق کارتون کارخانه هیولاها است بی ‌شک تم تولد هیولا بهترین انتخاب برای او خواهد بود. تهیه و اجرای این تم هم چندان کار سختی نیست؛ فقط باید کمی خلاقیت از خود به خرج دهید.

اگر تصمیم به برگزاری یک جشن تولد متفاوت و بی‌نظیر با تم تولد هیولا را برای پسربچه خود دارید در این مقاله ایده‌ها و نکاتی را برای اجرای این تم برایتان به اشتراک گذاشته‌ایم پس در ادامه با ما همراه باشید.

ایده‌های برگزاری جشن تولد هیجان انگیز با تم تولد هیولا

دعوت نامه تم هیولا

اولین کاری که برای برنامه ریزی و تدارکات جشن تولد لازم است انجام دهید تهیه یک لیست از مهمانان و دعوت آن‌ها به جشن تولد است. برای دعوت مهمانان بهترین ایده این است که از کارت دعوت مطابق تم استفاده کنید. اگر فرد خلاقی هستید توصیه می‌کنیم خودتان دعوت نامه‌ها را طراحی و آماده کنید؛ این‌گونه هم در هزینه‌هایتان صرفه جویی می‌کنید و هم اینکه دعوت نامه‌ها برای مهمانان جالب‌تر خواهد بود. سعی کنید نهایت خلاقیت خود را در تهیه دعوت نامه‌ها به کار ببرید زیرا هر چه آن‌ها خلاقانه‌تر تهیه شوند تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت و هیجان مهمانان برای حضور در جشن تولد شما بیشتر خواهد شد.

در گالری زیر می‌توانید نمونه هایی از کارت دعوت با تم تولد هیولا را مشاهده کنید و از آن‌ها الهام بگیرید.

 تزیین جشن تولد با تم هیولا

تم رنگی جشن تولد

هیچ چیز به اندازه یک تم تولد رنگارنگ و پرنشاط نمی‌تواند پسر کوچولوی شما را شگفت زده کند. به همین خاطر به شما توصیه می‌کنیم که تا جای ممکن از رنگ‌های شاد و روشن مثل سبز، آبی، قرمز، بنفش و نارنجی که متناسب با تم هیولا نیز هست در جشن تولد فرزندتان استفاده کنید.

علاوه بر به کار بردن این رنگ‌ها در وسایل و اقلام تزیینی جشن تولد می‌توانید با تعویض لامپ‌های معمولی با لامپ‌های سبز یا آبی، در اتاق تولد نمای چشمگیری در فضای جشن ایجاد کنید.

تزیین ورودی جشن تولد

برای تزیین ورودی می‌توانید با کمک مقوا رد پای هیولا درست کنید و از جلوی ورودی تا محل جشن روی زمین بچسبانید. همچنین می‌توانید یک تابلو خوش آمد گویی با مضمون به جشن تولد هیولاها خوش آمدید در قسمت ورودی آویزان کنید.

هیولاهای مقوایی بسازید

تم تولد هیولا - تم تولد مانستر - تم تولد پسرانه هیولا - تزیین جشن تولد - ایده تزیین تولد - مانستر مقوایی

وسایل مورد نیاز:

 • جعبه مقوایی کوچک
 • پارچه خزدار یا کاغذ تیشو
 • چشم عروسکی متحرک
 • چسب حرارتی
 • قیچی
 • کلاه تولد کوچک
 • مقوا یا کاغذ رنگی
این مطلب را هم بخوانید
تاریخچه کیک تولد و علت گذاشتن شمع روی کیک تولد

نحوه ساخت:

 • ابتدا روی جعبه را چسب بزنید سپس کل جعبه را به جز قسمت زیرین (برای اینکه صاف بایستد) با پارچه یا خرده‌های کاغذ به طور کامل بپوشانید.
 • با کمک مقوا یا کاغذ، دهان، گوش‌ها و دست‌های مانستر را درست کنید سپس به همراه چشم‌ها روی جعبه بچسبانید؛ و در آخر کلاه تولد را روی سر مانستر بگذارید.
 • در صورت دلخواه چند مانستر دیگر به همین شکل و با رنگ‌های دلخواه خود درست کنید و برای تزیین میز تولد یا قسمت‌های مختلف جشن تولد خود استفاده کنید.

ریسه تولد

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه - تزیین جشن تولد با ریسه

المان‌های مختلفی برای تزیین محل برگزاری جشن تولد وجود دارد؛ اما ریسه تولد معمولاً در رأس همه این المان‌ها قرار می‌گیرد و می‌تواند به جذابیت و زیبایی هرچه بیشتر جشن تولد شما کمک کند. اگر تم مانستر را برای جشن تولد فرزندتان انتخاب کرده‌اید خیالتان راحت باشد چون گزینه‌های زیادی برای تهیه ریسه‌ها خواهید داشت. حتی می‌توانید ریسه‌ها را به هر شکلی که می‌خواهید خودتان در منزل آماده کنید و این‌گونه در هزینه‌هایتان هم صرفه جویی کنید.

تزیین میز دسر

برای تزیین خوراکی‌ها می‌توانید با کمک کاغذ رنگی یا مقوا و خلال دندان تعدادی تاپر به شکل مانستر درست کنید و کنار ظرف خوراکی‌ها بگذارید. برای تزیین بطری‌ها و لیوان‌ها نیز می‌توانید از برچسب‌های آماده مانستر استفاده کنید؛ و یا تعدادی چشم عروسکی متحرک آماده کنید و روی آن‌ها بچسبانید. همچنین می‌توانید با کمک ماژیک روی لیوان‌های یک بار مصرف و بطری طرح صورت مانسترها را بکشید و ان‌ها را از سادگی و یکنواختی دربیاورید.

المان‌های عکاسی

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه - تم تولد کارخانه هیولا ها - ایده جشن تولد - ایده های جالب برای تولد - المان های عکاسی تولد

اگر می‌خواهید عکس‌های جذاب و هیجان انگیزی از جشن تولد هیولایی خود ثبت کنید تهیه اقلام و المان‌های مربوط به عکاسی را فراموش نکنید. این المان‌ها در انواع مختلفی و متناسب با هر نوع تمی قابل تهیه هستند. از جمله این المان‌ها می‌توان به عینک‌های مقوایی، ماسک‌ صورت، عروسک‌های مانستر و قاب عکس‌های مقوایی بزرگ با تم مانستر اشاره کرد.

علاوه بر این می‌توانید یک قسمت از جشن تولد را در صورت دلخواه با تزیینات مختلف و ایجاد یک پس زمینه متناسب با تم تبدیل به یک غرفه عکاسی کنید و آن قسمت را فقط به گرفتن عکس از مهمانان اختصاص دهید.

با مراجعه به مقاله ایده عکاسی از جشن تولد کودکان می‌توانید عکس‌های خلاقانه‌ای را از جشن تولد کودکان به ثبت برسانید.

استند عدد تولد و استند اسم

تم تولد هیولا - تم تولد کارخانه هیولا ها -تزیین جشن تولد - اقلام جشن تولد - استند عدد

استند‌ها امروزه از محبوبیت بالایی در جشن تولد‌ها برخوردار شده‌اند و به نوعی نقش به سزایی در جذابیت جشن تولد ایفا می‌کنند حتی می‌توانند به ثبت تصاویر به یاد ماندنی از جشن تولد شما کمک بکنند. شما می‌توانید این استندها را در شکل‌ها و طرح‌های مختلفی و متناسب با تم تولد هیولایی خود در بازار پیدا کنید.

گالری تصاویر تزیین جشن تولد با تم هیولا:

مقاله‌های مرتبط:

خوراکی‌های تم تولد هیولا

هیولاهای کوچک شما مطمئناً بعد از کلی بازی و شیطنت گرسنه خواهند شد پس باید فکری برای این هیولاهای گرسنه بکنید.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد برای کودکان 9 سال به بالا

غذاهایی را سرو کنید که هم خوردشان راحت باشد و هم کودکان از آن لذت ببرند؛ و سعی کنید آن‌ها را مطابق با تم خو تزیین کنید تا برای بچه‌ها سرگرم کننده‌تر شود. می‌توانید علامت و نشانه‌هایی را مطابق تم درست کنید و روی میز دسر در مقابل خوراکی‌ها قرار دهید یا برای هر خوراکی یک اسم بگذارید تا بچه‌ها هنگام غذا خوردن ببینند و بخندند. به عنوان مثال، مینی هات داگ‌ها را می توان انگشتان هیولا نامید. انگور و اسکوپ‌های میوه مثل خربزه، هندوانه و … را می‌توان چشمان هیولا نامید و سیب‌ها و دیگر میوه‌های قاچ شده را می‌توان دهان هیولا نامید.

منوی خوراکی‌های جشن تولد هیولا

 • انواع مختلف ساندویچ‌های انگشتی و پیتزا درست کنید و آن‌ها را به شکل هیولاهای فانتزی تزیین کنید.

تم تولد هیولا - تم تولد مانستر - تم تولد پسرانه - خوراکی برای جشن تولد کودک - تزیین خوراکی های جشن تولد - عصرانه جشن تولد

 • کاپ کیک‌های مانستر یک چشم: می‌توانید آن‌ها را با فوندانت درست کنید و یا به سادگی با خامه، شکلات و مارشمالو تزیین کنید.

تم تولد هیولا - تم تولد مانستر - خوراکی جشن تولد بچه ها - تزیین خوراکی جشن تولد - کاپ کیک تولد

 • پاپ کورن رنگی: برای سرو پاپ کورن‌ها می‌توانید با کمک کاغذ رنگی ضخیم مخروط درست کنید و با چشم‌های کوچک و بزرگ خنده دار مخروط‌ها را تزیین کنید.

تم تولد هیولا - تم تولد مانستر - خوراکی جشن تولد کودک - تزیین خوراکی جشن تولد - پاپ کورن رنگی

 • نوشیدنی‌هایی به رنگ سبز یا آبی (مطابق تم رنگی جشن) سرو کنید.

 • میوه‌هایی مثل خربزه و هندوانه را می‌توانید به شکل هیولا برش بزنید و داخل آن‌ها را با تکه‌های میوه‌های مختلف پر کنید.

تم تولد هیولا - تم تولد مانستر - خوراکی برای جشن تولد کودک

 • ژله‌های رنگی آبی، سبز و نارنجی (مطابق تم رنگی جشن تولد) سرو کنید.

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه - تم تولد کارخانه هیولا ها - خوراکی برای جشن تولد - تزیین خوراکی جشن تولد - ژله

 • هیولای پفکی درست کنید: برای این کار نیاز به یک فوم مربعی دارید. تنها کاری که باید بکنید این است که پفک‌ها را با کمک خلال دندان داخل فوم فرو کنید و کل فوم (به غیر از قسمت زیرین آن) را بپوشانید؛ در آخر دو چشم کاغذی درست کنید و با کمک سیخ چوبی در بالای فوم فرو کنید.

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه هیولا - خوراکی جشن تولد بچه ها - تزیین خوراکی جشن تولد - هیولای پفکی

گالری تصاویر خوراکی های تم تولد هیولا:

مقاله‌های مرتبط:

کیک تولد هیولا

هر چند کوکی و کاپ کیک‌های مطابق تم مزین میز خوراکی‌های تولد هستند. اما هیچ کدام به اندازه کیک تولد در چشم نیستند. کیک تولد جزء اصلی هر جشن تولدی است و نمی‌توان آن را سرسری انتخاب کرد؛ پس سعی کنید انتخاب و سفارش کیک تولد را در اولویت قرار دهید و آن را به دقایق آخر موکول نکنید. و این را هم فراموش نکنید که کیک تولد هم مثل مابقی المان‌های جشن تولد باید مطابق تم انتخاب شود. در گالری زیر می‌توانید مدل‌های مختلف کیک تولد با تم هیولا را مشاهده کنید:

چطور یک کیک مناسب برای جشن تولد سفارش بدیم؟؟

اگر برای انتخاب کیک تولدتان با این تم نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؛ می‌توانید روی کمک کیکانه حساب کنید. کارشناسان کیکانه به طور کاملاً رایگان و با ارسال نمونه‌های مختلف کیک تولد با این تم به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان کیک مناسب برای جشن تولدتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. برای گفت و گو با کارشناسان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام دهید.

این مطلب را هم بخوانید
ایده های ساده و ارزان برای جشن تولد کودکان

پشتیبان کیکانه در تلگرام

پشتیبان کیکانه در اینستاگرام

سرگرمی‌های تم تولد هیولا

پسربچه‌ها معمولاً پر از شور و نشاط و انرژی هستند؛ مطمئناً در جشن تولد نمی‌توانند یک گوشه ساکت بنشینند و به دنبال راهی برای تخلیه انرژی خود هستند آن هم در چنین جشن تولدی؛ پس برنامه ریزی برای سرگرمی‌ها و بازی‌های بچه‌ها را نیز در اولویت خود قرار دهید و سعی کنید حتماً چند بازی خوب و مهیج متناسب با محل برگزاری جشن تولد را انتخاب و در روز جشن اجرا کنید. به عنوان مثال می‌توانید از ایده‌های زیر الهام بگیرید:

 • وسایل لازم برای درست کردن کاردستی، مثل کاغذ رنگی، چسب، قیچی و … را آماده کنید؛ در روز جشن از بچه‌ها بخواهید که هر کدام هیولای خود را بسازند. در آخر می‌توانید از بزرگ‌ترها بخواهید که درباره کاردستی بچه‌ها نظر دهند.
 • تصاویر یا عروسک مانسترها را در گوشه و کنار محل برگزاری جشن تولد مخفی کنید و از بچه‌ها بخواهید که به صورت دو به دو یا گروهی به دنبال آن‌ها بگردند.
 • یکی از بچه‌ها را به عنوان هیولا انتخاب کنید؛ بقیه بچه‌ها باید از دست او فرار کنند تا تبدیل به هیولا نشوند (این بازی مشابه همان گرگم به هوای خودمان است).

برای مشاهده بازی‌های بیشتر به مقاله بازی‌ها و سرگرمی‌های جشن تولد کودکان رجوع کنید.

گیفت تولد هیولایی

در صورت تمایل می‌توانید هدایای کوچک و مخصوصی را برای مهمانان تهیه کنید و در آخر جشن تولد مهمانانتان را با این هدایای کوچک بدرقه کنید و خاطرات شیرین این روز را تا مدت‌ها در ذهن مهمانان خود ثبت کنید. در ادامه ایده‌هایی را برای گیفت تولد با تم هیولا برایتان به اشتراک گذاشته‌ایم که می‌توانید از آن‌ها الهام بگیرید.

گیفت تولد دست ساز

1) ماسک صورت هیولایی: می‌توانید با کمک مقوا یا پارچه‌های نمدی در رنگ‌های مختلف و کمک الگوهای آماده در اینترنت برای همه بچه‌ها ماسک صورت تهیه کنید تا در طول جشن تولد روی صورت خود بگذارند و بازی کنند و در آخر به عنوان یک یادگاری از جشن تولد هیولایی شما با خود به خانه ببرند.

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه - گیفت تولد کودک - ماسک صورت

2) مدادهای هیولایی:شما می توانید این کاردستی‌هایی هیولایی فانتزی را فقط در چند دقیقه با کمک مداد، پوم پوم‌های آماده و چشم‌های متحرک پلاستیکی درست کنید. حتی می‌توانید وسایلش را از قبل آماده کنید و از بچه‌ها بخواهید که خودشان آن‌ها را درست کنند این گونه می‌توانید باعث سرگرمی بچه‌ها نیز بشوید.

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه - گیفت تولد کودک - مداد هیولایی

3) پم پم‌های کوچک مانستر: با استفاده از نخ‌های کاموا در رنگ‌های مختلف، تکه‌های پارچه و چسب حرارتی می‌توانید به راحتی پم پم‌های مانستری در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف تهیه کنید. بچه‌ها می‌توانند این پم پم‌ها را به کیف خود آویزان کنند و با هر بار دیدنش به یاد جشن تولد شما بیفتند.

تم تولد هیولا - تم تولد پسرانه - گیفت تولد کودک - پم پم مانستری

با مراجعه به مقاله گیفت تولد کودکان می‌توانید ایده‌های بیشتری را مشاهده کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی