پاسخ پرسش‌های پرتکرار

کیکانه چه محصولی ارائه می‌کند؟

در کیکانه انواع کیک‌های تولد، مناسبتی و ویترینی عرضه می‌شود.

نحوه‌ی تحویل کیک به چه صورت است؟

تحویل کیک از محل هر یک از فروشندگان به مقصد (آدرس تحویل مشتری) انجام می‌پذیرد. در حال حاضر، گستردگی جغرافیایی فروشندگان کیکانه امکان ارسال به شهرهای تهران، کرج و اصفهان را فراهم کرده است، تحویل در محل، علاوه بر شهر اصفهان، در مناطق بهارستان، سپاهان‌شهر، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، خوراسگان، خرزوق و شاهین‌شهر نیز انجام شود. همچنین ارسال به مناطق 22گانه شهر تهران، شهر کرج و شهر ری نیز انجام می‌شود. تاکید می‌شود که مناطقی که نام برده نشد، از جمله توابع و شهرهای نزدیک به شهرهای کرج، تهران و اصفهان، جزو منطقه پوشش تحویل محلی کیکانه نیست.

تحویل سفارش از چه طریقی انجام می‌شود؟

با توجه به شرایط خاص حمل و نقل کیک، ارسال صرفا به وسیله خودروی سواری انجام می‌گیرد. برای این منظور، فروشندگان از تاکسی‌های اینترنتی و یا در موارد خاص از وانت‌های یخچال‌دار استفاده می‌نمایند.

«تحویل توسط خریدار در محل فروشنده» به چه معناست؟

یکی از گزینه‌های تحویل در کیکانه، تحویل گرفتن محصول توسط خود خریدار است. برای این منظور، سفارش‌دهنده باید در تاریخ و محدوده زمانی مشخص شده در هنگام سفارش، در آدرس فروشنده مربوطه حاضر شود و محصول را تحویل بگیرد. از آنجا که فعالیت بسیاری از فروشنده‌های کیکانه، به صورت خانگی است و آدرس تحویل، دقیقا آدرس محل زندگی آنهاست، اطلاعات مربوط به آدرس دقیق و شماره تماس برخی از این فروشندگان خانگی، بنا به ملاحظات حریم خصوصی آنها به صورت عمومی منتشر نشده است. آدرس دقیق محل و اطلاعات تماس این فروشندگان، پس از سفارش طی تماس تیم پشتیبانی کیکانه، به صورت کامل در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. لذا خریدار می‌تواند با توجه به محدوده کلی آدرس قروشنده و در صورت امکان، از این گزینه تحویل نیز استفاده نماید.

چه مناطقی توسط پیک پوشش داده می‌شود؟

کلیه مناطق 22گانه شهر تهران، شهر ری، شهر کرج و نیز کلیه مناطق شهر اصفهان، سپاهانشهر، بهارستان، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، خرزوق، شاهین‌شهر و خوراسگان تحت پوشش کیکانه هستند. البته همه فروشندگان کیکانه قابلیت ارسال به همه این مناطق را دارا نیستند و تحویل در برخی مناطق صرفا توسط یک یا چند فروشنده خاص صورت می‌پذیرد. تاکید می‌شود که مناطقی که نامی از آنها برده نشد، از جمله مناطق و شهرهای نزدیک به شهر تهران، کرج و یا اصفهان، جزو منطقه تحت پوشش کیکانه نیست و سفارش بدون هماهنگی برای مناطق دیگر پذیرفته نمی‌شود.

هزینه تحویل چقدر است؟

هزینه تحویل بر اساس هزینه تخمینی تاکسی‌های اینترنتی، به مبداء آدرس فروشنده مربوط به سفارش، و مقصد آدرس تحویل مشتری، تعیین می‌شود.

آدرس کیکانه کجاست؟

کیکانه یک فروشگاه اینترنتی است که با شیرینی‌سراهای مختلف (از جمله کیک‌پزهای خانگی) همکاری می‌کند. آدرس دفتر و مشخصات تماس کیکانه در قسمت “تماس با ما” قابل مشاهده است.

چطور می‌توان سفارش کیک را در کیکانه ثبت کرد؟

علاوه بر سفارش اینترنتی در وب‌سایت، سفارش کیک در شبکه‌های اجتماعی کیکانه (تلگرام و اینستاگرام) نیز مقدور است. کارشناسان کیکانه از ساعت 9 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند.

قیمت هر کیلو کیک چقدر است؟

بسته به نوع کیک، میزان تزیینات، آیتم‌ها و تاپرهای به رفته در آن، طعم خامه استفاده شده و مواد به کار رفته بین لایه‌های کیک، قیمت هر کیلو از کیک متفاوت است. اما حداقل قیمت کیلویی در حال حاضر برای کیک‌های خامه‌ای 35 هزار تومان می‌باشد.

برای هر نفر چند گرم کیک لازم است؟

به طور معمول برای هر نفر از 150 تا 200 گرم کیک در نظر گرفته می‌شود.

از چند روز قبل باید سفارش خود را ثبت کنیم؟

به طور معمول 2 یا 3 روز زودتر باید سفارش خود را ثبت کنید. البته برای برخی از کیک‌ها امکان ثبت سفارش در روز قبل نیز، وجود دارد. در صورت نیاز به سفارش فوری، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی کیکانه، اقدام کنید. همچنین طرح کیک‌های روزانه، امکان سفارش تا قبل از ظهر و تحویل چند ساعت بعد (در همان روز) را برای مشتریان فراهم کرده است. همچنین این طرح، امکان سفارش یک روز زودتر، بدون نیاز به هماهنگی را نیز در اختیار شما مشتریان قرار داده است. برای مشاهده مدل‌های موجود در طرح سفارش فوری کیک خانگی، از صفحه سفارش کیک روزانه بازدید نمایید.

نحوه پرداخت به چه صورت است؟

هزینه‌ی سفارشات هنگام ثبت سفارش در سایت، از طریق درگاه زرین‌پال پرداخت می‌شود.

چگونه از کیفیت کیکی که سفارش می‌دهم مطمئن باشم؟

تیم کیکانه با بررسی جامع بسیاری از قنادی‌ها و کیکپزهای خانگی اصفهان، به تیم فروشندگان فعلی دست یافته است. قطعا بین فروشندگان مختلف، در مواردی چون میزان و کیفیت مواد اولیه، مهارت و ظرافت در اجرای مدل و نیز میزان مهارت در اجرای به‌روزترین تکینیک‌ها تفاوتی‌هایی وجود دارد. اما در وهله اول، همگی فروشندگان کیکانه از هر نظر مورد تایید قرار گرفته‌اند. و در وهله دوم این اطمینان به مشتریان داده می‌شود، که کیفیت دریافتی از محصول هر یک از فروشندگان، بر اساس هزینه‌ای که صرف کرده‌اید کاملا ایده‌آل خواهد بود. به خصوص اینکه انتخاب فروشندگان کیکانه به صورتی انجام گرفته است، تا هم افرادی که مایلند با صرف هزینه‌ای مناسب، یک محصول با کیفیت دریافت کنند، و هم افرادی که به دنبال محصولی از هر نظر کیفی و فارغ از هزینه هستند، بتوانند فروشنده مناسب نیاز خود را انتخاب کنند. بنابراین مشتریان عزیز می‌توانند با توجه به نیازهای خود، با خیال راحت اقدام به انتخاب از بین مدل‌های کیک و یا فروشندگان کیکانه نمایند.

چگونه می‌توان از تخفیف‌های کیکانه آگاه شد یا بهره برد؟

بسیاری از تخفیفات، صرفا به اطلاع دنبال‌کنندگان کیکانه در شبکه‌های اجتماعی می‌رسد. شما هم برای اینکه جزو اولین نفراتی باشید که از این تخفیفات مطلع می‌شوید، به عضویت کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام کیکانه درآیید.

شکایات، پیشنهادات و نظرات خود را چگونه منتقل کنیم؟

از طریق شماره‌ها و راهکارهای موجود در صفحه “تماس با ما” و بخش نظرات زیر هر محصول، و نیز شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید شکایات، پیشنهادات یا نظرات خود را به تیم کیکانه منتقل کنید.

لینک کانال تلگرام

لینک پیج اینستاگرام

منو اصلی