ایده تم جشن تولد برای کودکان خردسال 5 و 6 ساله

تم تولد کودک - تزیین رنگین کمان هنری - تم تولد هنری

در ادامه مجموعه مقالات مربوط به تم جشن تولد کیکانه، به تم تولد کودکان 5 و 6 ساله می‌رسیم. سعی کردیم مطالب مربوط به تم تولد کودک را بر اساس رده سنی آنها تفکیک کنیم. در مقاله همه چیز در مورد جشن تولد یک‌سالگی کودکان، بسیاری از نکات این جشن تولد را در کنار تم مناسب برای جشن تولد یک سالگی مورد توجه قرار دادیم. تم جشن تولد کودکان 2، 3 و 4 ساله و تم جشن تولد کودکان 9، 10، 11 ساله و بالاتر را هم جداگانه مورد توجه قرار دادیم.

همچنین مجموعه‌ای از ایده‌های اختصاصی و جالب را برای تولد دختربچه‌ها و پسربچه‌ها، ارائه کردیم. از این رو می‌توانید سری به دو مقاله پرطرفدار سایت، یعنی مجموعه ایده‌های اختصاصی برای تم جشن تولد پسرانه، و مجموعه تم‌های تولد دخترانه بزنید.

در این مطلب، چند تم و در واقع چند ایده کلی مناسب برای کودکان 5 ساله و 6 ساله مطرح می‌نماییم. کودکان در این سن در آستانه ورود به مدرسه و قرار گرفتن در گروه‌های بزرگتر هستند. همچنین به احتمال زیاد دوستانی در کودکستان، پیش‌دبستانی و یا اقوام و نزدیکان پیدا کرده‌اند.

برای روز تولد بچه‌های 5 یا 6 ساله به دنبال گرفتن جشنی باشید که برای گروه‌های پرتعدادی از بچه‌ها مناسب باشد. همچنین بازی‌ها و فعالیت‌هایی را طراحی کنید که همه بچه‌ها در آن شرکت کنند. به این ترتیب کودک خردسال شما بیش از پیش آماده حضور در اجتماع‌های بزرگتر مانند کلاس و مدرسه می‌شود. و نیز یاد می‌گیرد که چطور با کودکان و دوستان نزدیک یا حتی غیر نزدیک خود رابطه حسنه ایجاد کند.

نکته مهم: تصاویر گردآوری شده برای هر تم تولد کودک، در قالب گالری نمایش داده شده‌اند. با کلیک روی تصاویر می‌توانید آنها را در اندازه بزرگتری مشاهده کنید و توضیحاتشان را بخوانید. اکثر تم‌های تولدی که به تصویر کشیده‌ شده‌اند، دارای جزئیات و ریزه‌کاری‌های زیادی هستند. با دیدن تصاویر در سایز اصلی این جزئیات را بهتر درک خواهید کرد.

 

تم تولد چرخ‌سوارها، مخصوص کودکانه 5 یا 6 ساله

تم تولد کودک - جشن تولد در فضای باز - تم تولد چرخ سواری

این یک ایده مناسب برای جشن تولد در فضای باز است. البته برای خانه‌هایی که راهروهای بزرگ و طولانی دارند و نیز پارک‌های دارای پیست سواری بزرگ نیز مناسب است. از کودکانی که دعوت می‌کنید بخواهید تا چرخ‌های خودشان را نیز به همراه بیاورند. منظور دوچرخه، سه‌چرخه، اسکوتر یا اسکیتی است که دارند و نه فقط دوچرخه. بچه‌ها را تشویق کنید تا همگی کلاه کاسکت و دیگر لباس‌های ایمنی را که دارند بپوشند.

این نوع مهمانی یک ایده عالی برای تولد کودکان به خصوص برای تولد پسربچه‌ها است. البته واقعا نمی‌توان آن را یک ایده تولد پسرانه دانست. چرا که بسیاری از دخترها هم عاشق این‌گونه وسایل نقلیه هستند و حداقل یک مورد از آن‌ها را دارند.

 

خوراکی‌های مناسب تم چرخ سواری

دستتان برای انتخاب خوراکی منطبق بر این تم کاملا باز است. هر غذایی که به نوعی (به خصوص با گرد بودنش) حالت چرخ را تداعی کند، قابل سرو در این تم است. می‌توانید از مینی پیتزا، همبرگر یا مینی همبرگر استفاده کنید. همچنین چیپس و پیراشکی‌های گرد هم گزینه مناسبی برای سرو در این جشن هستند. برخی از این ایده‌ها در گالری تصاویر زیر قابل رویت هستند.

بازی‌های مناسب جشن تولدچرخ‌سوارها

راندن در بین موانع: موانعی در راهرو یا هر میدان فراخ دیگری که در نظر گرفته‌اید قرار دهید. مخروط‌های قرمز و نارنجی گزینه‌های مناسبی هستند. اما خودتان را به اینها محدود نکنید. هر چیزی مثل صندلی، قوطی‌های دور ریختنی، سطل‌های زباله و … می‌تواند نقش مانع را ایفا کند. یک کورنومتر هم داشته باشید تا با اندازه گیری زمان، رقابت بین بچه‌ها را گرم‌تر کنید.

محوریت این تم تولد کودکانه و البته پر جنب و جوش، چرخ است. بنابراین اگر قصد تزیین را دارید، چرخ را در انواع تزیینات به کار ببرید. همچنین همانطور که اشاره شد، در خوراکی‌ها و به خصوص کیک تولد هم این استفاده از این تم را در نظر داشته باشید.

 

برنامه‌ریزی جشن تولد چرخ‌سوارها

یک ماه قبل از روز جشن تولد: لیستی از مهمانان ترتیب دهید، منوی خوراکی‌ها را طراحی کنید، دعوت‌نامه مهمانان را بفرستید یا به هر طریق آنها را دعوت کنید.

دو هفته قبل از روز جشن تولد: تمام ملزومات غیر خوراکی جشن را خریداری کنید. همچنین از یک دوست یا فامیل بخواهید که در روز جشن دستیار شما در اجرای کارها باشد.

یک هفته قبل از جشن تولد: خرید منوی خوراکی‌ها را آغاز کنید.

اگر تمایل به سفارش کیک تولد به صورت اینترنتی دارید، می‌توانید به فروشگاه آنلاین کیکانه مراجعه کرده و مدل‌های کیک تولد به ویژه کیک‌های تولد کودکان را مشاهده کنید.

مهمانی با تم هنری مخصوص بچه‌های 5 و 6 ساله

تم تولد کودک - تزیین رنگین کمان هنری - تم تولد هنری

یک ایده جالب دیگر برای تولد کودک شما تم تولد هنری است. به هنرمندان کوچک خود کمک کنید تا در این جشن تولد خلاقیت خودشان را بروز دهند. به مهمانان اجازه دهید تا با انواع فعالیت‌های هنری، خود را در جشن تولد سرگرم کنند. این مهمانی چه برای داخل خانه و چه برای فضای باز مناسب است. اما در صورتی که در خانه از این تم جشن تولد استفاده کردید، باید روی بسیاری از وسایل و مبلمان خانه را بپوشانید. همچنین در هنگام دعوت از مهمانان حتما به والدین گوشزد کنید که این مهمانی یک مهمانی هنری است، تا لباس‌های مناسب را به کودکشان بپوشانند.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد کیتی برای دخترخانم‌ها

اگر کودک خود را در سنین 5-6 سالگی در کلاس‌های هنری ثبت نام کرده‌اید؛ برگزاری جشن تولدی با این تم، با دعوت از دیگر دوستان او در کلاس، ایده جالبی است.

ایده‌های زیادی را می‌توان برای تزیین این جشن تولد کودکانه اجرا کرد. می‌توانید از بشقاب‌ها و به طور کلی ظروف یک‌بار مصرف با پالت‌های هنری استفاده کنید. همچنین بادکنک‌های رنگارنگ، جلوه بیشتری به این تم می‌دهند. اگر امکانش برای شما فراهم است، بادکنک‌ها را با هلیوم پر کنید و با نخی بلند به صندلی‌های دور میز گره بزنید. همچنین می‌توانید خوشه‌هایی از بادکنک‌های رنگارنگ درست کنید و آن را در مقابل درب ورودی خانه قرار دهید تا مهمانان در همان نگاه اول با آنها روبرو شوند.

از تصاویر گالری زیر نیز ایده‌های دیگری قابل برداشت است. حتما روی تصاویر کلیک کنید تا جزئیات آنها را هم مشاهده نمایید.

بازی‌های جشن تولد با تم هنری

ایستگاه هنری: 3 ایستگاه ایجاد کنید که در هر یک 2-3 کودک به صورت همزمان سرگرم شوند. البته تعداد ایستگاه‌ها به تعداد کودکانی که در جشن تولد حضور دارند، بستگی دارد.

چند پیشنهاد برای این ایستگاه‌ها: ایستگاه نقاشی با انگشت، ایستگاه سفالگری، ایستگاه نقاشی پوستری، ایستگاه خمیر بازی و … .

بهتر است که یک بزرگسال در هر ایستگاه وجود داشته باشد تا به بچه‌ها کمک کند. روند را به شکلی کنترل کنید که هر یک از بچه‌ها از هر ایستگاه بازدید کنند. و پس از چند دقیقه فعالیت در هر ایستگاه، به سراغ ایستگاه هنری بعدی برود.

خوراکی‌های جشن تولد با تم هنری

توجه داشته باشید که خود آشپزی هم یک هنر محسوب می‌شود. بنابراین می‌توانید یکی از ایستگاه‌ها را، ایستگاه پخت و پز یا درست کردن و یا حداقل تزیین خوراکی‌ها قرار دهید. همان‌طور که در مقاله فهرست غذاهای جشن تولد گفتیم؛ می‌توانید یک ایستگاه پخت پیتزا و یا ساندویچ در تولد داشته باشید. به این شکل که مواد مختلفی در اختیار کودکان قرار دهید تا آن‌ها خودشان بتوانند بر اساس خلاقیت، سلیقه و میلشان یک خوراکی خوشمزه برای خود تهیه کنند.

همچنین می‌توانید برای جشن تولد تعدادی کاپ کیک یا کوکی تهیه کنید و تزیین روی آن را به خود بچه‌ها بسپارید.

برخی از این ایده‌ها به همراه ایده‌های دیگر برای خوراکی‌های تم تولد هنری، در گالری زیر به تصویر کشیده شده است.

برنامه‌ریزی این جشن تولد هنری

مانند برنامه‌ریزی ایده قبلی است. توجه داشته باشید که خرید وسایلی که برای ایجاد ایستگاه‌ها به آن‌ها احتیاج دارید را باید از دو هفته قبل آغاز نمایید.

تم نجومی مخصوص کودکان 5-6 ساله

تم تولد کودک - تم تولد فضایی-نجومی-ستاره شناسی - میز خوراکی های جشن تولد کودک

با طراحی این تم تولد، ستاره‌شناسان جوان را ذوق زده کنید. آسمان شب و به طور کلی فضا، جذابیت خاصی برای بچه‌های در این سن و سال دارد. همچنین تعدادی بازی و فعالیت سرگرم‌کننده مناسب برای این تم وجود دارد که جشن تولد را به یادماندنی‌تر می‌کند.

اگر کودک شما به نجوم و آسمان علاقه ویژه دارد، این تم برای تولد او جذاب‌تر هم خواهد بود.

ایده‌های مختلفی را برای تزیین این جشن تولد کودکانه می‌توانید به کار گیرید. برخی از آن‌ها را در تصاویر مشاهده خواهید کرد. یکی از ایده‌های جالب تزیینی که در تصاویر نیامده است، باد کردن بادکنک‌های نورانی است. برای این کار باید از لامپ‌های کوچک یا دیودها استفاده کنید. آنها را درون بادکنک قرار داده و بادکنک را باد کنید. در چنین جشنی، این بادکنک‌های نورانی، حال و هوای ستاره‌های دنباله‌دار و یا سیارک‌ها را تداعی می‌کنند. برای دیدن نحوه ایجاد این بادکنک‌ها و آشنایی با بسیاری از دیگر ایده‌های تزیینی بادکنکی، می‌توانید به مطلب تزیینات بادکنک در جشن تولد رجوع کنید.

 

خوراکی‌های تم تولد نجومی

حتما کیک این جشن تولد را مطابق با تم تولد تهیه کنید. مثلا می‌توانید یک کیک منظومه شمسی مشابه تصویر زیر سفارش دهید.

یک ایده جالب دیگر سرو بستنی یخی در این جشن است. این همان خوراکی است که فضانوردان هم از آن استفاده می‌کنند.

بسیاری از ایده‌های دیگر برای خوراکی‌های تزیینی مناسب برای این تم جشن تولد کودکانه را در گالری تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

بازی جشن تولد نجومی

پرتاب حلقه دور سیاره زحل: این یک بازی موزیکال است که به نوعی به بازی صندلی‌های موزیکال شباهت دارد. برای اجرای این بازی نیاز به یک سری تدارکات دارید.

هر یک از بچه‌ها نیاز به یک حلقه دارند. می‌توانید با برش حلقه بیرونی بشقاب‌های کاغذی و یک‌بار مصرف، این حلقه را درست کنید. سپس با یک کاغذ نازک فویل، روی آن را بپوشانید. بهتر است نام هر یک از بچه‌ها را نیز روی حلقه مخصوص به او بنویسید. خود بچه‌ها هم می‌توانند حلقه را با برچسب‌های مورد علاقه‌شان تزیین کنند.

برای ساختن خود سیاره زحل، یک قوطی کنسرو دراز یا قوطی‌های قهوه را با فویل بپوشانید و یک توپ به قطر حدود 15 سانتی‌متر را به بالای آن بچسبانید. این توپ نقش سیاره زحل بدون حلقه‌هایش را ایفا می‌کند.

برای شروع به بازی، یک آهنگ بگذارید تا بچه‌ها در یک حلقه اطراف حل راه بروند. به محض این‌که پخش آهنگ متوقف شد بچه‌ها باید تلاش کنند حلقه‌شان را دور زحل پرت کنند. هر پرتاب موفق حلقه که دور زحل جای گیرد یک امتیاز برای بازیکن به همراه دارد. بازیکنی که پس از 10 دور بازی بیشترین امتیاز را داشته باشد؛ برنده است.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد تاج یک تم با شکوه برای دختران و پسران

 

برنامه ریزی جشن تولد با تم نجومی

این برنامه را نیز مثل دو تم کودکانه قبلی، به سه مقطع یک ماه، دو هفته و یک هفته قبل از سالروز تولد تقسیم کنید. کارها مشابه برنامه ارائه شده در تم اول است.

تم حشرات مصنوعیٰ یک تم تولد بامزه برای کودک شما

تم تولد کودک - تزیین میز تولد کودک - تم تولد حشرات مصنوعی

یک مهمانی پر از جیغ و فریاد. جیغ‌های حاصل از ترس و وحشت بعد از دیدن سوسک‌ها و عنکبوت‌های مصنوعی! احتمالا اصلا انتظار نداشتید که این ایده را به عنوان یک تم تولد کودکانه معرفی کنیم. ایده استفاده از این خزنده‌های کثیف برای سرگرمی در جشن تولد. اما تا زمانی که تمامی حشرات حاضر در این جشن، مصنوعی باشند، همه چیز درست است.

به هر حال انتخاب تم بستگی به سلیقه شما دارد. اما این تم برای برگزاری یک مهمانی متفاوت و عجیب و غریب، عالی است.

خوراکی‌های خلاقانه زیادی هم برای این تم تولد کودکانه عجیب وجود دارد. مثلا می‌توانید کرفس پر شده با کره بادام زمینی یا پنیرخامه‌ای را با کشمش بپوشانید و سرو کنید. درست مثل حشرات روی برگ!

بازی جشن تولد با تم حشرات مصنوعی

بازی انتقال حشرات: برای این بازی به دو قاشق و چهار کاسه احتیاج دارید. دو کاسه پر از حشرات مصنوعی و دو کاسه خالی. بچه‌ها را به دو تیم تقسیم و هر تیم را به صف کنید. باید کاسه پر یک طرف هر صف و کاسه خالی در طرف دیگر صف باشد. هدف بازی این است که حشرات مصنوعی به شکل کامل از یک کاسه به کاسه دیگر در سمت دیگر صف منتقل شود. اولین تیمی که این کار را انجام داد برنده است.

برنامه ریزی جشن تولد حشرات مصنوعی

مشابه برنامه معرفی شده در تم اولیه است. برخی از تصاویر این تم را در گالری تصاویر زیر مشاهده می‌کنید. می‌بینید که یک طراحی حرفه‌ای باعث شده تا چنین تمی اصلا ترسناک و چندش‌آور نباشد؛ بلکه جزء ایده‌های جالب برای تولد بچه‌ها نیز محسوب شود.

نکته: برای تم‌های معرفی شده، یک برنامه زمانی هم ارائه نمودیم. این برنامه با تقسیم به سه مقطع یک ماه، دو هفته و یک هفته قبل از روز جشن، بسیار کلان است. اگر دوست دارید یک برنامه ریزی کامل و با جزئیات دقیق برای جشن تولد داشته باشید، می‌توانید به مقاله برنامه‌ریزی مهمانی جشن تولد، رجوع کنید.

تم جشن تولد سیرک

بچه‌ها معمولاً به کارهای تردستی و شعبده بازی علاقه دارند؛ بنابراین تم تولد سیرک می‌تواند یکی دیگر از ایده های جالبی باشد که می‌توانید به عنوان تم تولد برای کودک خود در نظر بگیرید. کارهایی مثل شعبده بازی، تردستی و دلقک بازی از جمله فعالیت‌های اصلی مربوط به این تم است.

یک ایده جالب برای دعوت مهمانان به جشن طراحی دعوت نامه‌هایی به شکل بلیط سیرک است؛ این‌گونه مهمانان نیز می‌دانند که چه نوع جشنی قرار است برگزار کنید. برای تزیینات جشن نیز می‌توانید از تصاویر زیر الهام بگیرید.

خوراکی‌های مناسب برای تم سیرک

قبل از هر چیز باید به اصلی‌ترین خوراکی جشن یعنی کیک تولد بپردازید. سعی کنید کیک تولد را مطابق تم تولد انتخاب کنید. یک کیک تزیین شده به شکل صورت دلقک و یا کیک به شکل چادر سیرک می‌تواند ایده خوبی برای این تم باشد.

ساندویچ، پیتزا، هات داگ و … از جمله غذاهای مناسب برای تم تولد سیرک است. برای دسر نیز ژله، بستنی، پاپ کورن، مارشمالو چوبی می‌تواند گزینه‌های مناسبی باشد.

بازی‌های مناسب تم سیرک

چسباندن بینی قرمز به صورت دلقک

در این بازی هر کودک یک بار فرصت دارد که بینی قرمز خود را با چشمان بسته به عکسِ، صورت دلقک بچسباند. هرکدام از بچه‌ها ک بینی را در جای درست‌تری بچسباند او برنده است.

پرتاب حلقه

پرتاب حلقه یک بازی کلاسیک و متناسب با تم سیرک است. برای این بازی به تعدادی بطری پلاستیکی و حلقه نیاز دارید. بطری‌ها را در فواصل دورتر از بچه‌ها قرار دهید و اجازه دهید که هرکدام به نوبت حلقه‌ها را دور بطری‌ها بیندازند. می‌توانید به هر بطری بر اساس فاصله‌اش یک امتیاز متفاوت اختصاص دهید و در آخر برنده بازی را برحسب تعداد امتیازهایش مشخص کنید.

تم جشن تولد حبابی یک ایده کاملا سرگرم کننده برای تولد کودک شما

تم تولد حبابی یک ایده جالب و سرگرم‌کننده دیگر برای تولد همه بچه‌ها در این سن است و فرقی نمی‌کند که دختر باشند یا پسر زیرا حباب‌ها یکی از سرگرمی‌هایی است که تقریباً تمام بچه‌ها از آن لذت می‌برند.

برای تزیین جشن تولد با این تم می‌توانید از بادکنک‌های هلیومی یا بدون هلیوم در سراسر فضای جشن استفاده کنید. برای این‌که بادکنک‌ها شبیه حباب باشند بهتر است که از بادکنک‌های به رنگ آبی، سفید و یا بادکنک‌های بی رنگ استفاده کنید. علاوه بر این از حباب‌های کاغذی، فانوس‌های کاغذی، پوم پوم و به طور کلی هر وسیله تزیینی به شکل دایره و کروی نیز برای تزیین قسمت‌های مختلف جشن استفاده کنید.

خوراکی‌های تم تولد حبابی

خوراکی‌های این تم نیز باید کروی باشند. از آنجایی که حباب‌ها به آسانی می ترکند پس خوراکی‌ها نیز باید مشابه با حباب‌ها به راحتی در دهان خرد شود و همچنین برای نگه داشته شدن در دست‌های کوچک بچه‌ها نیز مناسب باشند. به عنوان مثال غذاهایی مثل سالاد پاستا تورتلینی، کوفته قلقلی، کوفته برنجی، سالاد میوه تابستانی و همچنین میوه‌ها و سبزیجاتی مثل بلوبری، انگور، سیب، گوجه گیلاسی و … می‌توانند گزینه‌های مناسبی به عنوان خوراکی‌های این تم باشند.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد بالرین؛ یک تم رویایی برای جشن تولد دخترخانم‌ها

بازی‌های تم تولد حبابی

همان‌طور که از اسم این تم هم پیداست بهترین بازی که می‌تواند برای این تم مناسب باشد همان بازی با حباب‌ها یعنی درست کردن حباب و ترکاندن آن‌هاست. برای این‌که بچه‌ها به راحتی بتوانند بازی کنند بهتر است که در صورت امکان جشن تولد را در خارج از منزل و در فضای باز، بگیرید.

شما حتی می‌توانید این بازی ساده را به یک کار هنری تبدیل کنید؛ فقط کافیست که در چند کاسه محلول آب و صابون درست کنید و مقداری رنگ نیز به آن محلول اضافه کنید (سعی کنید رنگ‌های مختلفی را انتخاب کنید). با این کار بچه‌ها به جای حباب‌های ساده می‌توانند حباب‌های رنگی درست کنند. به هر کدام از بچه‌ها یک کاغذ سفید نیز بدهید که به جای دست با کاغذ حباب‌ها را بترکانند و در آخر کاغذ‌ها را جمع آوری کنید؛ مطمئناً نتایج جالبی خواهید دید.

تم تولد بستی قیفی یک ایده عالی برای تولد کودک شما

تم تولد کودک - تم تولد دخترانه - تم تولد پسرانه - ایده برای تولد کودک - جشن تولد کودک - تزیین جشن تولد کودک - تزیین میز تولد - تم تولد بستنی قیفی

همه بچه‌ها بلا استثنا عاشق بستنی هستند و فکر نمی‌کنم بچه‌ای توی دنیا باشد که به بستنی نه بگوید! پس چی بهتر از این که یک جشن تولد عالی بر پایه و اساس این خوردنی خوشمزه و همه پسند بگیرید و شیرینی و انرژی را به جشن تولد کودک خود بیاورید.

تم تولد بستنی بیشتر برای روزهای گرم و جشن تولدهای تابستانی مناسب است اما از آنجایی‌که علاقه به بستنی فصل نمی‌شناسد می‌توانید آن را در تمامی فصول و در هر مکانی اجرا کنید.

برای تزییین جشن تولد کودک خود با تم بستنی سعی کنید از رنگ‌های ملایم و شاد مثل صورتی، قرمز، زرد، سبز و آبی کم رنگ استفاده کنید.

بستی قیفی بادکنکی درست کنید. برای این کار با کمک مقوا یا کاغذ کرافت قهوه‌ای مخروط کاغذی درست کنید و به انتهای بادکنک‌های هلیومی بچسبانید.

ریسه‌های تزیینی را فراموش نکنید!! برای درست کردن ریسه‌های این تم به راحتی می‌توانید با کمک مقواهای رنگی ریسه‌های کاغذی رنگارنگ به شکل بستنی درست کنید. اگر به دنبال ایده خلاقانه‌تری هستید می‌توانید با کمک قیف‌های بستنی، پنبه یا کلاف کاموا ریسه‌های سه بعدی زیبایی نیز درست کنید.

خوراکی‌های جشن تولد با تم بستنی

درسته که اسم این تم بستنی است ولی به این معنا نیست که فقط باید در آن بستنی سرو شود!! بلکه می‌توانید از اکثر محصولات لبنیاتی، انواع شیرینی و کاپ کیک برای پذیرایی از مهمانان کوچک خود و تزیین روی میز تولد استفاده کنید. در اامه چند پیشنهاد خوشمزه برای شما معرفی کرده‌ایم که می توانید در جشن تولد کودک خود سرو کنید:

  • میوه‌های مختلف را به شکل دایره‌ای برش بزنید (می‌توانید از اسکوپ میوه استفاده کنید) و آن‌ها را داخل قیف‌ای بستنی سرو کنید.
  • کاپ کیک وانیلی درست کنید و روی ان‌ها را با خامه و اسارتیزهای رنگی به شکل بستنی تزیین کنید.
  • کوکی یا بیسکوییت های مختلف را می‌توانید به شکل بستنی برش بزنید و روی آن ها را با خامه رنگی تزیین کنید.
  • با استفاده از پشمک‌های رنگی و قیف بستنی می‌توانید بستنی‌های پشمکی درست کنید (علاوه بر خوراکی جشن این می‌تواند ایده خوبی به عنوان گیفت تولد نیز باشد).
  • از خود بستنی غافل نشوید! می‌توانید چند نوع بستنی سرو کنید که هر کس طعم مورد علاقه خود را بخورد.

تم تولد شخصیت‌های کارتونی

تم تولد کودک - ایده برای تولد کودک - جشن تولد کودک - تزیین تولد کودک - تم تولد کارتونی - تم شخصیت های کارتونی - تم تولد دخترانه - تم تولد پسرانه

از آنجایی‌که همه بچه‌ها در این سن به کارتون و شخصیت‌های کارتونی خیالی علاقه دارند انتخاب یک تم تولد کارتونی می‌تواند بهترین ایده‌ای باشد که برای جشن تولد کودک خود می‌توانید در نظر بگیرید.

کارتون‌های کودکانه همگی رنگارنگ، خلاقانه و الهام بخش هستند و این رو می‌توانند کمک زیادی به شما برای برگزاری یک جشن تولد خلاقانه و دوست داشتنی بکنند. علاوه بر این با انتخاب تم تولد بر حسب کارتون و شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک خود می‌توانید یک دنیای تخیلی را در خانه خود مجسم کنید و کودکتان را برای یک روز هم که شده به دنیای آرزوهایش ببرید.

تنوع تم‌های تولد کارتونی بسیار است؛ با مراجعه به لینک زیر می‌توانید مجموعه‌ای از تم های کارتونی دخترانه و پسرانه و نحوه اجرای هر کدام را مشاهده کنید و از آن‌ها ایده بگیرید.

فهرستی از ‌تم‌های تولد دخترانه و پسرانه

چطور یک کیک مناسب برای جشن تولد سفارش بدیم؟؟

اگر برای انتخاب کیک تولدتان نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؛ می‌توانید روی کمک کیکانه حساب کنید. کارشناسان کیکانه به طور کاملاً رایگان و با ارسال نمونه‌های مختلف کیک تولد با تم مورد نظرتان به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان کیک مناسب برای جشن تولدتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. برای گفت و گو با کارشناسان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام دهید.

پشتیبان کیکانه در تلگرام

پشتیبان کیکانه در اینستاگرام

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی