ایده های مناسب برای تم تولد مردانه

تم تولد مردانه-تم تولد جنتلمن-تم تولد برای آقایان

همان‌طور که در مقاله‌های قبلی تم‌های تولد پسرانه و دخترانه را به شما معرفی کردیم در این پست قصد داریم که تعدادی تم تولد مردانه مناسب برای آقایان جوان و بزرگسال را به همراه ایده‌هایی برای هر تم به شما عزیزان معرفی کنیم.

جشن تولد برای مردان جوان باید سرگرم کننده و پرانرژی و در عین حال با کمی هیجان بیشتر باشد. زیرا آقایان خیلی زود کسل و خسته می شوند. اکثر مردان دوست دارند که تولد خود را بیرون از خانه و در مکان‌هایی مانند باشگاه موردعلاقه خود برگزار کنند. بنابراین بهترین ایده برای برگزاری جشن تولد آن‌ها اجاره یک کلوب یا باشگاه ورزشی محبوب در این روز است.

اما اگر تصمیم گرفتید که جشن را در خانه خود برگزار کنید بهترین کار برای برگزاری یک جشن ایده‌آل و تزیین تولد، انتخاب یک تم تولد مردانه مناسب و درخور شخصیت یک مرد جوان و بالغ است.

انواع تم تولد مردانه ساده و شیک

تم تولد مردانه سیبیل

تم تولد سیبیل، که ممکن است با نام تم جنتلمن نیز آن را بشناسید؛ یک تم تولد شیک و لاکچری و مناسب برای پسران بزرگسال و مردان جوان است. برنامه ریزی برای این طرح بسیار آسان و سرگرم کننده است. در ادامه سعی کردیم جزئیات این تم و نحوه اجرای آن  را به صورت ساده و روان همراه با تصاویر برای شما شرح دهیم تا بتوانید به راحتی آن را اجرا کنید.

تم تولد مردانه-تم تولد جنتلمن-تم تولد برای آقایان- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردانه سیبیل

دعوت‌نامه تم تولد سیبیل

دعوت‌نامه این مهمانی می‌تواند به رنگ قرمز، سفید و مشکی باشد. بر روی دعوت‌ نامه ‌ها تصویر یک سبیل را بکشید و حتماً در آن به مهمانانتان بگویید که داشتن سبیل روی صورت برای حضور در مهمانی ضروری است.

تم تولد مردانه-دعوت نامه تم جنتلمن-تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردانه سیبیل- تم تولد پسرانه بزرگسال

سرگرمی های مربوط به تم تولد سیبیل

 • کشیدن عکس سبیل

از همه مهمانان، جوان تا پیر دعوت کنید که یک تصویر از سبیل خود بکشند و از آن‌ها بخواهید که یک اسم برای این اثر خود اختصاص دهند و در آخر آن‌ها را به دیوار آویزان کنید و یک گالری تصویر از سبیل‌های خودتان ایجاد کنید.

 • بازی حدس سیبیل

عکس سبیل‌های مشهور را چاپ کنید( می‌توانید عکس شخصیت‌ها را از اینترنت بگیرید و سبیل آن‌ها را برش دهید)

همه‌ی سبیل هار را روی یک پوستر بزرگ بچسبانید و یک عدد کنار هر عکس بنویسید. یک کاغذ با یک شماره برای هر عکس اختصاص دهید و از مهمانان بخواهید که حدسیات خود درباره صاحب هر سبیل را درون برگه‌ها بنویسند.

 • چسباندن سیبیل روی صورت

عکس یک صورت را بر روی یک پوستر بزرگ بکشید و آن را روی دیوار بچسبانید. به هر مهمان به‌صورت نوبتی یک برچسب سبیل بدهید و چشمانش را ببندید و از او بخواهید که برچسب را در جای مناسب بر روی عکس بچسباند. هر کس که عکس را نزدیک‌تر به‌جای صحیح بچسباند برنده است.

تزیین تولد با تم مردانه جنتلمن

ورود مهمانان به جشن را با یک تابلوی ورودی بزرگ که یک سیبیل بزرگ در بالای آن چسبیده است خوش‌آمد بگویید.

در هنگام تزیین جشن خلاقیت به خرج دهید و رنگ‌هایی را انتخاب کنید که مطابق تم جشن شما باشد.

بهترین رنگ‌ها برای این جشن رنگ‌های قرمز، سفید و مشکی است.

تزیین را با بادکنک‌ها شروع کنید زیرا که بادکنک‌ها ساده‌ترین ابزار برای تزیین جشن هستند. مقاله تزیین جشن با بادکنک به شما در این زمینه کمک میکند.

 • بادکنک‌ها را با استفاده از برچسب سبیل تزیین کنید؛ و یا روی آن ها با ماژیک شکل سیبیل بکشید.
 • برای بک ‌گراند، دیوار را با یک پارچه یا پرده سفید رنگ بپوشانید و با یک پارچه مشکی رنگ، یک پاپیون بزرگ درست کنید و روی پارچه سفید وصل کنید.
 • وسایل و خوراکی‌های روی میز را نیز با استفاده از پاپیون‌ها و سبیل‌های کاغذی مشکی رنگ (که به راحتی می‌توانید خودتان در منزل آن‌ها را بسازید) تزیین کنید؛ می‌توانید آن ها را به خلال دندان بچسبانید و کنار هر ظرف یا روی کیک و دسرها قرار دهید.
این مطلب را هم بخوانید
تم تولد بالرین؛ یک تم رویایی برای جشن تولد دخترخانم‌ها

تم تولد مردانه-تزینات تم تولد جنتلمن- تزیین تولد مردانه- تم تولد مردانه سیبیل- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردونه

 • تزیین غذا بر اساس تم تولد جنتلمن
 • می‌توانید غذاهایی مانند الویه را به شکل سبیل یا پاپیون تزیین کنید.
 • روی کیک‌ها و شیرینی‌ها را با استفاده از خامه و پودر شکلات به شکل سبیل تزیین کنید. یا سبیل‌های کاغذی را به خلال دندان بچسبانید و درون شیرینی‌ها فرو کنید.

تم تولد مردانه-تم تولد مردانه سبیل-تم تولد مردانه شیک- تم تولد مردونه- تم تولد مردانه لاکچری

برای سفارش کیک تولد سیبیل مربوط به این تم روی اینجا کلیک کنید.

هدایای یادگاری (گیفت تولد) این تم برای مهمانان

می‌توانید یکی از موارد زیر را به‌عنوان یادگاری از این مهمانی به مهمانان خود بدهید:

 • سیبیل‌های چوبی
 • سر کلیدی به شکل سیبیل
 • جوراب‌های با طرح سیبیل
 • و …

تم تولد مردانه سفید مشکی

تم تولد سفید مشکی یک تم خاص و با ظرافت است. این تم برای مردان شیک پوش و سخت پسند و در هر سن و سالی بسیار مناسب است. این تم نیز مانند تم قبلی جزء تم های تولد مردانه ساده محسوب می شود که به راحتی می‌توانید آن را اجرا کنید.

تم تولد مردانه-تم تولد مردانه سفید مشکی-تم تولد شیک و ساده- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردونه- تم تولد بزرگسال

راهنمای تزیین تولد با تم مردانه سفید مشکی

 • در دعوت ‌نامه ‌ها از مهمانانتان بخواهید که لباس‌هایی به رنگ سفید و مشکی بپوشند.
 • فضای تولد را با بادکنک‌ها، نوارها و پارچه‌های به رنگ سفید و مشکی تزیین کنید.
 • در طول جشن تولد از مهمانانتان عکس بگیرید و آن‌ها را به عکس‌های سیاه و سفید تبدیل کرده و چاپ کنید و به‌عنوان یادگاری به مهمانان خود دهید.
 • روی بوفه یا میز غذاخوری را با سفره یا پارچه کتانی سیاه و سفید بپوشانید.
 • برای شام، غذاهای به رنگ سیاه و سفید، مانند پیتزا سفید با زیتون سیاه، مرغ سیاه بر روی برنج سفید یا مواد سوسیسی سیاه و سفید سرو کنید.
 • برای دسر نیز کیک و شیرینی‌های خامه‌ای به رنگ سفید مشکی سرور کنید.

تم تولد مردانه-تم تولد مردانه سفید مشکی-تم تولد مردانه ساده- تزیین تولد مردانه- تم تولد مردونه- کیک تولد مردانه سفید مشکی

 • در فضاهای خالی جشن چراغ‌های چشمک‌ زن سفید آویزان کنید.
 • به هر یک از مهمانان یک نقاب ساده سفید مشکی بدهید که در طول مهمانی صورت خود را با آن بپوشانند.

تم تولد مردانه مشکی طلایی

این یک تم شیک وزیباست که می‌تواند هر جشن معمولی را به بهترین و درخشنده ترین جشن سال تبدیل می‌کند. پس اگر به دنبال یک تم تولد مردانه شیک و البته لاکچری برای همسر یا پدر خود هستید تم مشکی طلایی می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

اجرای این تم نیز همانند تم سفید مشکی است با این تفاوت که شما به‌جای رنگ سفید باید از رنگ طلایی در تزیینات جشن استفاده کنید.

تم تولد مردانه-تم تولد مردانه مشکی طلایی-تم تولد مردانه ساده و شیک- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردانه بزرگسال- تم تولد مردونه

تم تولد مردانه-تم تولد مردانه مشکی طلایی-تم تولد مردانه ساده و شیک- تم تولد مردونه- تم تولد مردانه لاکچری- تزیین تولد مردانه

راهنمای تزیین تولد با تم مردانه مشکی طلایی

 • دعوت نامه‌هایی به رنگ مشکی طلایی انتخاب کنید.
 • در دعوت نامه‌ها از مهمانانتان بخواهید که لباس‌هایی به رنگ مشکی یا ترکیبی از رنگ مشکی و طلایی بپوشند.
 • فضای تولد را با بادکنک‌ها، نوارها و پارچه‌های به رنگ طلایی و مشکی تزیین کنید.
 • روی بوفه یا میز غذاخوری را با سفره یا پارچه ساتن مشکی یا طلایی بپوشانید.
 • در فضاهای خالی جشن چراغ‌های چشمک زن طلایی آویزان کنید.
 • به هر یک از مهمانان یک نقاب تدارک ببینید. نقاب‌های ساده طلایی برای خانم‌ها و یا مشکی برای آقایان، که در طول مهمانی صورت خود را با آن بپوشانند.

تم تولد مردانه قرمز مشکی

تم تولد قرمز مشکی نیز یکی دیگر از تم‌های مردانه شیک و لاکچری است که اجرای ساده‌ای نیز مانند دو تم رنگی گفته شده در بالا دارد. هر دو رنگ قرمز و مشکی، رنگ‌های خاص و جذابی هستند وقتی‌که در کنار همدیگر قرار می‌گیرند مطمئناً جلوه خاصی به جشن می‌بخشند.

تم تولد مردانه - تم تولد مردانه قرمز مشکی - تم تولد بزرگسال - تم تولد مردانه ساده و شیک

راهنمای تزیین تولد با تم مردانه قرمز مشکی

 • برای تزیین میز تولد می‌توانید یک خوشه بزرگ از بادکنک‌های قرمز و مشکی را در بالا و مرکز میز قرار دهید.
 • برای رومیزی نیز بهتر است از رومیزی مشکی رنگ و یا رومیزی راه راه به رنگ قرمز و مشکی استفاده کنید تا جلوه بیشتری به میز تولد بدهید.
 • برای اینکه جلوه بیش‌تری به جشن خود دهید می‌توانید برای پس‌زمینه میز تولد نیز از بنرها و یا پارچه‌های ساتن قرمز و مشکی استفاده کنید.
 • علاوه بر بنرها و وسایل تزیینی دیگر از گل‌هایی مثل گل رز قرمز که با تم قرمز مشکی نیز تناسب دارد می‌توانید برای تزیین جشن خود استفاده کنید. با این کار نه تنها به جذابیت جشن می‌افزایید بلکه فضای طبیعی دلنوازی نیز در محیط جشن خود ایجاد می‌کنید.
 • برای تزیین دسرها و شیرینی‌ها می‌توانید از میوه‌های قرمز رنگ مثل آلبالو، توت فرنگی و … استفاده کنید.
این مطلب را هم بخوانید
مجموعه‌ای از 15 تم تولد دخترانه + گالری تصاویر هر ایده

تم تولد مردانه - تم تولد بزرگسال - تم تولد قرمز مشکی - تم تولد مردانه قرمز مشکی

تم تولد تاج طلایی

تم تولد تاج طلایی یک تم شیک و عامه پسند است که به تازگی از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار شده است و دلیل این محبوبیت هم مجلل و با شکوه بودن این تم و همچنین عدم محدودیت سنی و جنسی در آن است.

اگر که به دنبال یک تم تولد خاص و شیک برای همسر، برادر یا پدرتان هستید تم تولد تاج انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود؛ با این تم می‌توانید عزیزانتان را به خوبی غافلگیر کنید و جایگاهشان را در زندگی خود نشان دهید.

تم تولد مردانه - تم تولد بزرگسال - تم تولد تاج طلایی

راهنمای تزیین تولد با تم تولد تاج طلایی

 • ترکیبی از رنگ‌های مشکی و طلایی را برای تزیین کلی جشن انتخاب کنید.
 • برای تزیین میز تولد، می‌توانید در صورت دلخواه یک رومیزی طلایی یا مشکی روی میز بکشید.
 • استفاده از ریسه‌های LED در کنار دیگر وسایل تزیینی می‌تواند جلوه خاص و با شکوهی به جشن تولد شما بخشد خصوصاً اگر جشن تولد را در شب برگزار می‌کنید این می‌تواند بهترین ایده برای تزیین جشن تولد باشد. برای اینکه نور ریسه‌ها جلوه بیشتری داشته باشد بهتر است که کمی نور جشن را کمتر کنید.
 • برای تزیین پس زمینه میز تولد می‌توانید یک تاج طلایی بزرگ با کمک مقوای اکلیلی درست کنید. یا از پارچه یا پرده‌ طلایی برای تزیین استفاده کنید.
 • یک کیک تولد به شکل تاج سفارش دهید.
 • خوراکی‌هایی مثل ساندویچ، کوکی و … را می‌توانید به شکل تاج برش بزنید. خوراکی‌های دیگر مثل کاپ کیک و … را نیز می‌توانید با خامه به رنگ طلایی و مشکی تزیین کنید. همچنین می‌توانید از تاپرها تاج نیز برای تزیینات بیشتر استفاده کنید.

تم تولد مردانه - تم تولد مردانه شیک - تم تولد مردانه تاج طلایی - تزیین تولد با تم تاج طلایی

تم تولد مردانه با موضوع ورزش و سرگرمی‌های مورد علاقه آقایان

تم تولد مردانه پاسور

این تم تولد شیک و لاکچری مردانه برگرفته از بازی حکم است و هم برای آقایان در سنین مختلف و هم برای تولد پسران بزرگسال که به این بازی علاقه دارند مناسب است.

تم تولد مردانه-تم تولد پاسور-تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد مردونه- تم تولدمردانه

دعوت نامه تم تولد پاسور

یک دعوت نامه سفارشی با عکس پاسور قبل از مهمانی برای دوستان و خانواده‌تان درست کنید. چندین تراشه پوکر پلاستیکی را در پاکت دعوت نامه اضافه کنید تا مهمانان خود را هیجان‌زده کنید.

تم تولد مردانه-دعوت نامه تم پاسور-تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولدمردانه

تزیین تولد با تم مردانه پاسور

 • یک ورودی قرمز مشکی با استفاده از بادکنک برای ورود مهمانان به جشن ایجاد کنید.
 • برای زیباتر شدن ورودی جشن می‌توانید از تاس‌های بادکنکی یا چوبی بزرگ برای تزیین استفاده کنید.
 • همچنین می توانید از یک تابلوی مشکی (می‌توانید از یک تکه مقوای مشکی بزرگ یا یک نخته چوبی مشکی رنگ استفاده کنید) با متن خوشامد گویی نیز برای ورودی استفاده کنید.

تم تولد مردانه-تم تولد پاسور برای آقایان-تم تولد مردانه شیک- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد پسرانه بزرگسال- تزیین تولد مردانه

دکوراسیون میز و فهرست غذاهای تم پاسور

میز خود را با رنگ‌های مطابق کارت‌های پاسور مثل قرمز،مشکی و سفید تزیین کنید.همچنین می‌توانید به سراغ لوازم با طرح پاسور نیز بروید. یک دسته بادکنک بزرگ مطابق با رنگ‌های این تم نیز در مرکز میز قرار دهید.

تم تولد مردانه-تم تولد پاسور-وسایل تم پاسور-تم تولد مردانه بزرگسال- تم تولد پسرانه بزرگسال- تزیین تولد مردانه

غذاهای مناسب برای این تم

کباب بره، میگوی آب پز شده، قارچ سوخاری، زیتون پرورده، سالاد سزار، سالاد یونانی و…

این مطلب را هم بخوانید
ایده های ناب برای کیک سالگرد ازدواج

در پایان جشن نیز مهمانان خود را با یک خاطره شیرین از مهمانی روانه کنید. به عنوان مثال می‌توانید یک بسته شکلات شیرین یا تلخ تزیین شده با تم این جشن به آن‌ها هدیه دهید.

تم تولد فوتبالی

فوتبال از محبوب‌ترین بازی‌ها در جهان است که اکثر پسرها و آقایان و در سنین مختلف آن را دوست دارند بنابراین این تم می‌تواند تم مناسبی برای تولد آن‌ها باشد.

تم تولد مردانه-تم تولد فوتبالی- تم تولد ورزشی برای آقایان- تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردونه- تزیین تولد مردانه

کارت دعوت تم فوتبال

شما می‌توانید یک دعوت نامه به شکل بلیط فوتبال تهیه کنید و در آن از مهمانان خود بخواهید که حتماً برای ورود به جشن، دعوت نامه یا همان بلیط خود را به همراه بیاورند.

تم تولد مردانه-دعوت نامه تم فوتبالی-تم تولد ورزشی برای آقایان- تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد مردانه لاکچری- تم تولد مردونه

تزیینات تم فوتبال

 • بهتر است درصورت امکان جشن را در فضای باز و خارج از خانه بگیرید تا بتوانید فضای جشن را شبیه به یک ورزشگاه واقعی تزیین کنید.
 • می‌توانید روی میزکیک را با یک کف‌پوش چمن مصنوعی بپوشانید که شبیه یک زمین فوتبال شود. یا یک تور دروازه به جلوی میز وصل کنید و تعدادی توپ فوتبال درون آن قرار دهید.
 • یک پس‌زمینه با استفاده از پارچه‌های رنگ تیم مورد علاقه فرد ایجاد کنید. اطراف میز را با استفاده از بادکنک‌های به همان رنگ تزیین کنید. از گلدان‌های به شکل توپ نیز می‌توانید برای تزیین روی میز استفاده کنید.
 • برای میز غذا هم از ظروف با تم فوتبال یا به رنگ یک تیم خاص استفاده نمایید.

تم تولد مردانه-تزیینات تم تولد فوتبالی-تم تولد مردانه شیک- تم تولد ردانه لاکچری- تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد مردونه- تزیین تولد مردانه

غذاهای پیشنهادی این تم

هات داگ، چیز کیک یا کیک پنیری، پیتزا، همبرگر و …

تم تولد بسکتبال

بسکتبال نیز جزء رشته های ورزشی مورد علاقه پسرهای بزرگسال و همچنین آقایان است. شاید به اندازه فوتبال عاشقان زیادی نداشته باشد اما با این حال هستند کسانی که به این رشته یا رشته‌های دیگر همانند فوتبال علاقه داشته باشند. پس اگر پسر، برادر و یا همسر شما هم جزء دوسداران این وزرش هستند؛ این تم می تواند ایده بسیار خوب و جالبی برایشان باشد.

تم تولد مردانه-تم تولد بسکتبال-تم تولد ورزشی برای آقایان- تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد شیک- تم تولد مردونه- تم تولدمردانه

دعوت نامه تم تولد بسکتبال

همانند تم فوتبال می‌توانید از ایده بلیط برای طراحی دعوت‌نامه‌ها استفاده کنید و در آن به مهمانان یادآور شوید که بدون بلیط نمی‌توانند وارد جشن شوند.

تزیین تولد با تم مردانه بسکتبال

با یک بنر بسکتبال سفارشی در ورودی به مهمانان خوش‌آمد بگویید. این‌گونه آن‌ها احساس می‌کنند که وارد یک سالن مسابقه واقعی شده‌اند.

تعدادی توپ بسکتبال تهیه کنید و روی میز و کنار پایه‌های میز تولد قرار دهید. برای تزیین بک‌گراند می‌توانید از بادکنک‌های نارنجی و مشکی استفاده کنید.

تزیین میز غذا با این تم

روی میز را با یک رومیزی به طرح زمین بسکتبال یا به رنگ تیم بسکتبال موردعلاقه شخص بپوشانید. از دستمال سفره، بشقاب، کارد و چنگال‌های به رنگ مشکی و نارنجی استفاده کنید. می‌توانید روی بطری‌های آب و نوشیدنی برچسب‌های بازی بسکتبال را بچسبانید.

تم تولد مردانه-تم تولد بسکتبال-تم تولد ورزشی- تم تولد پسرانه بزرگسال- تم تولد مردونه- تزیین تولد مردانه

فهرست غذاهای تم تولد بسکتبال

پیتزا، هات داگ، همبرگر، اسنک، سیب زمینی و مرغ سوخاری گزینه‌های مناسبی برای این تم هستند.

مطالب مرتبط:

توجه: اگر به دنبال انتخاب یک کیک تولد مردانه مناسب برای جشن تولدی که در پیش دارید هستید، می‌توانید از مدل‌های کیک تولد مردانه فروشگاه کیکانه بازدید نمایید.

سفارش کیک تولد مردانه

چطور یک کیک مناسب برای جشن تولد سفارش بدیم؟؟

اگر برای انتخاب کیک تولدتان نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؛ می‌توانید روی کمک کیکانه حساب کنید. کارشناسان کیکانه به طور کاملاً رایگان و با ارسال نمونه‌های مختلف کیک تولد با تم مورد نظر شما به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان کیک مناسب برای جشن تولدتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. برای گفت و گو با کارشناسان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام دهید.

پشتیبان کیکانه در تلگرام

پشتیبان کیکانه در اینستاگرام

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی