تزیین میز تولد بزرگسالان؛ نکات و ایده‌ها

تزیین میز تولد بزرگسال- ایجاد تخته سیاه برای پس زمینه میز تولد- تزیین خلاقانه میز تولد

بخش اصلی و نقطه کانونی هر جشن تولدی میز تولد آن است بنابراین باید اهمیت بیشتری به تزیین آن بدهید و وقت بیشتری را صرف آن کنید.

همانطور که در مقاله‌ی تزیین میز تولد کودک نکات و ایده‌هایی را به شما معرفی کردیم در این پست می‌خواهیم  نکات تزیین میز تولد بزرگسالان را برای شما بیان کنیم. امیدواریم که بتوانید از آن بهره کافی ببرید.

مراحل تزیین میز تولد بزرگسال

مرحله اول: انتخاب یک تم مشخص برای میز تولد

قبل از شروع به تزیین میز باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید میز تولدتان بر اساس چه تمی باشد سپس دسرها، شکلات و سایر اقلام روی میز تولد را بر اساس آن تم تهیه کنید.

مرحله دوم: انتخاب مواد غذایی و دسرها

در هنگام انتخاب دسر و غذا باید علاوه بر سلیقه خود و شخص صاحب تولد سلیقه و انتظارات مهمانان را نیز در نظر بگیرید بنابراین چیزی را انتخاب کنید که مورد قبول اکثریت باشد.

مرحله سوم: چیدمان دسرها روی میز

اگر از کیک‌ها و دسرهای کوچک استفاده می‌کنید بهتر است که کیک تولد را در مرکر میز قرار دهید و اطراف آن را با انواع کاپ کیک، دسر و شکلات‌ها تزیین کنید.

مرحله چهارم: ایجاد طبقه های مختلف روی میز

از پایه های کیک، سینی های دسر و جام های شیشه ای با ارتفاعات مختلف برای دسرها و شکلات ها استفاده کنید.

برای چیدمان شکلات‌ و آب‌نبات‌ها میتوانید از ظروف شیشه ای مثل جام و کاسه‌های کریستال و برای دسرها از بشقاب و دیس‌های بزرگ چینی و یا پایه‌ های کیک استفاده کنید.

اگر در منزل پایه کیک ندارید می‌توانید به راحتی با چسباندن یک لیوان یا کاسه زیر یک بشقاب آن را بسازید. و برای ایجاد ارتفاعات مختلف روی میز می‌توانید از کتاب، جعبه‌های خالی و … که با کاغذ مطابق تم میز تولد پوشانده  شده‌اند در زیر دیس‌ها و بشقاب‌ها استفاده کنید.

اضافه کردن ردیف ها و سطوح مختلف روی میز به پر شدن فضاهای خالی کمک می‌کند و باعث می‌شود کل اقلام روی میز به طور کامل دیده شود.

مرحله پنجم: مدیریت فضا

یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد مرتکب میشوند این است که ظروف دسر بصورت پراکنده و با فاصله از یکدیگر بر روی میز قرار میدهند. در صورتی که شما باید همه ظروف را نزدیک به یکدیگر قرار دهید تا میز تولد شما عمیق‌تر و همچنین انبوه‌تر به نظر برسد.

این مطلب را هم بخوانید
تاریخچه کیک تولد و علت گذاشتن شمع روی کیک تولد

مرحله ششم: تزیین روی میز با استفاده از عناصر کاغذی

طرح‌های کاغذی مثل برچسب دسرها، فهرست غذا، بنرها و نشانه‌های زیبا به ظرافت و زیبایی هر چه بیشتر میز تولد شما کمک می‌کند. شما می‌توانید از طرح‌های چاپی موجود در بازار در دکوراسیون میز تولدتان استفاده کنید.

مرحله هفتم: ایجاد پس زمینه برای میز تولد

طراحی پس زمنیه برای میز تولد زیاد الزامی نیست اما به زیبایی و جذابیت میز تولد شما می‌افزاید.

9 ایده‌ی جذاب برای تزیین پس‌زمینه میز تولد بزرگسالان

تزیین میز تولد با پس زمینه چاپی

یکی از ساده ترین راه‌های تزیین میز تولد استفاده از آثار هنری از پیش طراحی شده است که شما میتوانید بر اساس سلیقه و نظر خود آن را سفارشی کنید.

تزیین میز تولد بزرگسال-تزیین ژس زمینه میز تولد بزرگساللان-تزیین ژس زمینه میز تولد با استفاده از پس زمینه های چاپی تزیین میز تولد بزرگسال-تزیین ژس زمینه میز تولد بزرگساللان-تزیین ژس زمینه میز تولد با استفاده از پس زمینه های چاپی

استفاده از بادکنک‌های بزرگ

یک راه ایجاد پس زمینه شیک برای میز تولد بزرگسالان استفاده از بادکنک‌‌های بزرگ و غول آسای هلیومی است. می‌توانید این بادکنک‌ها را در یک ردیف کنار همدیگر و یا به‌صورت خوشه‌ای در ارتفاع‌های مختلف پشت میز تولد قرار دهید. از آنجایی‌که قرار است تولد برای یک بزرگسال برگزار شود پیشنهاد می‌شود که فقط از یک رنگ خاص برای بادکنک‌ها استفاده کنید به این ترتیب دکوراسیون شیک‌تری خواهید داشت.

تزیین میز تولد بزرگسال- تزیین پس زمینه میز تولد با استفاده از بادکنک-تزیین میز تولد شیک و زیبا برای بزرگسالان

استفاده از بادکنک‌های حروف و اعداد

با استفاده از بادکنک‌های بزرگ حروف و اعداد می‌توانید اسم، سن، سال، کلمات و یا عبارات خاصی را بسازید و پس زمینه ساده و زیبایی برای میز تولد خود ایجاد کنید.

تزیین میز تولد بزرگسال-تزیین پس زمینه میز تولد با بادکنک های حروف و اعداد- دکوراسیون میز تولد شیک و جذاب تزیین میز تولد بزرگسال-تزیین پس زمینه میز تولد با بادکنک های حروف و اعداد- دکوراسیون میز تولد شیک و جذاب

ایجاد یک آلبوم عکس

یک راه دیگر برای تزیین میز تولد استفاده از عکس های شخص صاحب  جشن تولد در سنین مختلف  و ایجاد یک آلبوم از آنهاست. این یک ایده بسیار جذاب برای تزیین میز تولد بزرگسالان و حتی کودکان است.

تزیین میز تولد بزرگسال-ایجاد البوم عکس در پس زمینه-دکور زیبا و جذاب برای میز تولد

پس زمینه تخته سیاه

یک ایده جذاب برای تزیین پس زمینه میز تولد استفاده از تخته سیاه است.

برای این کار می‌توانید از یک تخته چوبی بزرگ استفاده کنید و روی آن یک کاغذ بزرگ مشکی بچسبانید و یا روی آن را رنگ مشکی بزنید.

سپس روی آن با استفاده از گچ سفید، طرح‌های زیبا بکشید و یا پیام‌های مورد نظرتان را بنویسید. به‌عنوان مثال می‌توانید یک نقل قول یا شعر خاصی  را انتخاب کنید و یا فقط نام ونام خانوادگی و تاریخ تولد  فرد صاحب تولد را به صورت زیبا روی تخته بنویسید.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد باب اسفنجی یک تم تولد دریایی برای بچه ها

تزیین میز تولد بزرگسال- ایجاد تخته سیاه برای پس زمینه میز تولد- تزیین خلاقانه میز تولد

میز تولد با پس‌زمینه سه بعدی

با استفاده از حروف سه بعدی می‌توانید پس زمینه خیلی شیک و چشم گیری برای میز تولد ایجاد کنید. می‌توانید با استفاده از این حروف سه بعدی نام یا سن شخص را به نمایش بگذارید.

تزیین میز تولد بزرگسال-تزیین پس زمینه میز تولد با حروف سه بعدی-دکوراسیون جذاب میز تولد

استفاده از پرده‌های پارچه‌ای

با استفاده از پرده‌های پارچه‌ای زرق و برق دار می‌توانید برای میز تولدتان پس زمینه شیک و زیبایی ایجاد کنید.

تزیین میز تولد بزرگستا-تزیین پس زمینه میز تولد با استفاده از پرده های پارچه ای-تزیین ارزان و ساده میز تولد

استفاده از نوارهای پارچه‌ای

یک راه ارزان و بسیار ساده دیگر برای تزیین پس زمینه میز تولد استفاده از نوارهای پارچه‌ای است.

برای این کار شما میتوانید از روبان های آماده استفاده کنید و یا پارچه‌های رنگی و ساتنی غیر قابل استفاده که در منزل دارید را به صورت نوارهای یک اندازه برش بزنید و پشت میز تولد آویزان کنید.

بهتر است از انتخاب رنگ های مختلف پرهیز کنید و اگر میخواهید از دو رنگ استفاده کنید ان ها را به‌صورت نامنظم آویزان کنید.

تزیین میز تولد بزرگستا-تزیین پس زمینه میز تولد با استفاده از نوارهای پارچه ای-دکوراسیون ارزان و ساده میز تولد

پرده‌های کاغذی

اگر نمی‌خواهید میز تولدتان پس زمینه شلوغی داشته باشد یک راه آسان دیگر استفاده از پرده‌های کاغذی و مهره‌ای است. با استفاده از این پرده‌ها می‌توانید پس زمینه ساده و در عین حال بسیار شیکی برای میز تولدتان ایجاد کنید.

تزیین میز تولد بزرگستا-تزیین پس زمینه میز تولد با استفاده از پرده های کاغذی-دکوراسیون ارزان و ساده میز تولد

با مراجعه به مقاله‌های تزیین خانه برای جشن تولد و همچنین تزیین جشن تولد با استفاده از بادکنک می‌توانید ایده‌های جذاب و مقرون به صرفه بیش‌تری را مشاهده کنید و از آن‌ها بهره ببرید.

ایده های تزیین میز تولد بزرگسالان

تزیین میز تولد با تم گاراژ برای آقایان

اگر مردی که میخواهید برایش جشن تولد بگیرید نمایشگاه ماشین دارد یا یک مکانیک حرفه ای است میتوانید از لوازم کار او برای تزیین میز تولدش استفاده کنید.

به عنوان مثال میتوانید از تایرهای ماشین به عنوان پایه های میز و صندلی استفاده کنید.

برای میز دسر برچسب ها یا نشانه هایی به شکل علائم راهنمای رانندگی بسازید.

کیک تولد را به شکل جعبه ابزار یا تایر ماشین تزیین کنید.

تزیین میز تولد بزرگسال-میز تولد با تم گاراژ-میز تولد با تم مردانه

برای مشاهده تم های تولد مناسب برای آقایان در سنین مختلف میتوانید به مقاله تم تولد مردانه مراجعه فرمایید و از ایده‌های داده شده در این مقاله برای تزیین یک میز تولد مردانه جذاب و زیبا استفاده نمایید.

علاوه بر این در مقاله تم تولد بزرگسالان به طور کلی تمامی ایده‌های برگزاری یک جشن تولد مناسب برای بزرگسالان شرح داده شده است.

این مطلب را هم بخوانید
ایده های ناب برای کیک سالگرد ازدواج

استفاده از شمع‌های تزیینی

با استفاده از شمع‌های معطر و زیبا می‌توانید یک میز تولد با دکوراسیون شیک و جذاب، ایجاد کنید. می‌توانید از انواع شمع‌های تزیینی مثل شمع‌های ستونیٰ شمع های‌شناور و … در جای جای میز تولدتان استفاده کنید و یک فضای رومانتیک و رویایی ایجاد کنید.

تزیین میز تولد با استفاده از گل

هیچ چیز به اندازه گل‌ها و گیاهان زیبا و معطر باعث مجلل تر شدن میز تولد نمی‌شود. شکوفه ها و گل‌ها حس طراوت و تازگی را به میز تولد شما اضافه می‌کنند. شما می‌توانید گل‌های مختلف را با رنگ‌های متفاوت برای تزیین میز تولد خود انتخاب کنید.

تزیین میز تولد بزرگسال-تزین میز تولد با استفاده از گل‌های زیبا-میز تولد رویایی

میز تولد با تم ساحل

تم‌های ساحل و دریا از محبوب‌ترین تم‌ها در سراسر جهان هستند و برای جشن تولد بزرگسالان نیز بسیار مناسب هستند.

برای تزیین میز تولد با این تم میتوانید از صدف‌های حلزونی، ماسه، تخته چوب، ستاره دریایی، نارگیل و … استفاده کنید.

تزیین میز تولد بزرگسال-میز تولد با تم ساحل-دکوراسیون زیبای میز تولد

میز تولد با تم صورتی و مشکی

اگر قرار است که جشن تولد را برای یک خانم برگزار کنید بهتر است در دکوراسیون میز تولد از رنگ صورتی و مشکی استفاده کنید. ترکیب رنگ‌های صورتی و مشکی برای خانم‌های جوان بسیار شیک و جذاب است.

تزیین میز تولد بزرگسال-میز تولد با تم صورتی و مشکی برای خانم‌ه- دکوراسیون زیبا و جذاب میز تولد

میز تولد با تم سفید و مشکی

مانند تم صورتی و مشکی می‌توانید میز خود را با رنگ‌های سفید و مشکی تزیین کنید این رنگ‌‌ها باعث می‌شود که میز تولد شما درجه یک و شیک به نظر برسد.

می‌توانید تمام دکور میز تولد خود را بر اساس این دو رنگ ساده و جذاب طراحی کنید. برای این تم باید کیک، شکلات و سایر لوازم جانبی را به رنگ مشکی و سفید انتخاب کنید.

این تم به طور کامل در مقاله تم جشن تولد مردانه توضیح داده شده است.

میز تولد بزرگسال-تزیین میز تولد با تم سفید و مشکی-تزیین میز تولد شیک و جذاب برای بزرگسالان

برای انتخاب کیک تولد مناسب می‌توانید به دو مقاله معرفی ایده‌های کیک تولد مردانه و کیک تولد زنانه رجوع کنید و از ایده‌های داده شده در این دو مقاله برای انتخاب یک کیک تولد مناسب بهره ببرید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید با مراجعه به صفحه سفارش کیک تولد در فروشگاه اینترنتی کیکانه  کیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

 

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی