چگونه عزیزانمان را در روز تولدشان غافلگیر کنیم؟

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - مهمانی غافلگیرانه

یکی از موضوعات رایج در زمینه‌ی جشن تولد، چگونگی سورپرایز تولد است. خیلی‌ها تمایل دارند به جای برگزاری یک تولد معمولی، عزیزان خود را سورپرایز یا غافلگیر کنند. شاید شما هم تاکنون به این مساله فکر کرده باشید. اما چگونه دوست خود، همسر خود و یا سایر اعضای خانواده خود را غافلگیر کنیم؟ برای سورپرایز تولد باید چه اقداماتی انجام دهیم؟ چه ایده‌هایی برای برگزاری یک جشن تولد خلاقانه و غافلگیرانه وجود دارد؟ در این مقاله به همه‌ی این سوالات پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.

ایده‌هایی برای سورپرایز تولد (برگزاری یک تولد غافلگیرانه)

قصد ما ارائه یک لیست کامل از ایده‌هایی است که با استفاده از آن‌ها بتوانید، دوستان و اعضای خانواده خود را در روز تولدشان غافلگیر کنید. ما سعی می‌کنیم همه‌ی ایده‌ها را پوشش دهیم تا بتوانید از میان آن‌ها، ایده‌هایی را که انجام آن‌ها برایتان امکان‌پذیر است، انتخاب کنید.

فیلم آرزو‌های گروهی

این مورد یک ایده سورپرایز تولد عالی برای کسانی است که از شما دور هستند. به عنوان مثال دوست شما در یک شهر یا کشور دیگر حضور دارد. بنابراین شما نمی‌توانید او را ببینید و تولدش را جشن بگیرید. اما ما به شما یک ایده عالی پیشنهاد می‌دهیم.

اجازه دهید با ذکر یک مثال، ایده را واضح‌تر بیان کنم. فرض کنید یکی از دوستان شما جهت ادامه تحصیل به کشور دیگری سفر کرده است. شما باید در ابتدا با همه‌ی دوستان نزدیک و اعضای خانواده او تماس بگیرید. از آن‌ها بخواهید فیلم‌های 15 تا 30 ثانیه‌ای از خود تهیه کنند و در آن آرزوهای خود را برای کسی که تولدش است، بیان نمایند. هنگامی که فیلم‌ها را دریافت کردید. به شیوه‌ای جذاب آن‌ها را با یکدیگر میکس کنید (نگران نباشید، نرم‌افزارهای قدرتمندی برای انجام این کار وجود دارند). در آخر فیلم نهایی را برای دوست خود ارسال نمایید. به همین سادگی می‌توانید او را سورپرایز کنید و یک غافلگیرانه‌ی عالی برای جشن تولد او داشته باشید. اگر چه کیلومترها با یکدیگر فاصله دارید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - فیلم آرزو‌های گروهی

آگهی روزنامه

حتما تا به حال آگهی‌های مربوط به تبریک تولد را در مجلات و روزنامه‌ها دیده‌اید. اصولا ستون کوچکی در روزنامه‌ها به تبلیغات اختصاص داده می‌شود.

ابتدا باید روزنامه و یا مجله‌ای را پیدا کنید که مطمئن هستید او می‌خواند. سپس یک آگهی تبریک تولد برای آن روزنامه درخواست دهید. تعرفه‌ی تبلیغات بسته به نوع روزنامه و مجله، متفاوت است. خودتان را جای طرف مقابل بگذارید. در حال خواندن یک روزنامه هستید که تصویر خود را در کنار یک متن تبریک تولد مشاهده می‌کنید. آیا غافلگیر نخواهید شد؟

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - آگهی تولد

دنبال کننده بالا در شبکه‌های اجتماعی

این ایده یک ایده‌ی اجرا شده و واقعی است. یک مادر با استفاده از این ایده، یک سورپرایز تولد برای دختر خود، داشته است. اما چگونه؟ این مادر در یکی از شبکه‌های اجتماعی صفحه‌ای به نام دختر خود ایجاد کرده و سپس صفحه‌ی ایجاد شده را با سایر مردم و صفحه‌ها به اشتراک گذاشته است و عنوان کرده که در ماه آینده تولد دخترش است و می‌خواهد با استفاده از تعداد بالای دنبال کننده، او را غافلگیر نماید. به این صورت تعداد زیادی دنبال کننده به دست آورده و در روز تولد دخترش، صفحه ایجاد شده در فضای مجازی را به او نشان داده است.

این فقط یک مثال جهت ایده دادن به شما بود. لازم نیست حتما عین این کار را انجام دهید. با توجه به ایده‌ی اول یعنی فیلم آرزو‌های گروهی، می‌توانید یک صفحه‌ی خصوصی در یکی از شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده، سپس فیلم‌های دریافتی را در آن صفحه آپلود کنید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - دنبال کننده بالا در شبکه‌های اجتماعی

نوشته‌های پنهان

یک ایده هیجان انگیز جهت سورپرایز تولد عزیزانتان. برای این کار از تکه کاغذهای تزیینی استفاده نمایید. بر روی هر کاغذ پیام‌هایی مانند تبریک تولد، جملات عاشقانه و احساسی، عبارات طنز، خاطرات مشترک و یا هر چیزی که طرف مقابل از خواندن آن‌ها به وجد می‌آید و احساس خوشایندی به او دست می‌دهد را بنویسید. سپس نوشته‌ها را در جایی که قابل دسترسی است قرار دهید. به عنوان مثال می‌توانید این نوشته‌ها را بین دفتر خاطرات همسرتان، روی میز مطالعه فرزندتان و یا هر مکان قابل دسترس دیگر مانند کنار مبل و یا حتی داخل یخچال قرار دهید.

لازم نیست همه‌ی یادداشت‌ها را در یک مکان مخفی کنید. برای هیجان و غافلگیری بیشتر می‌توانید تکه کاغذها را در مکان‌های مختلف مخفی نمایید. به عنوان مثال یکی را در جیب کت، دیگری را روی میز کار و به همین ترتیب. این کار بسیار هیجان انگیز است و طرف مقابل را به شدت غافلگیر می‌کند. به طوری که نمی‌داند این غافلگیری چه زمانی به پایان می‌رسد.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - نوشته‌های پنهان

فراموش کنید!

وانمود کنید که تولد طرف مقابل را فراموش کرده‌اید. باید کاملا طبیعی رفتار کنید تا باور پذیر باشد. به عنوان مثال فرض کنید چند روز دیگر تولد همسرتان است. به او بگویید که در آن روز جلسه‌ای دارید و یا کاری برایتان پیش آمده که مجبور هستید به شهر دیگری سفر کنید.

اگر همسرتان در روز تولدش در منزل نیست، خانه را برای یک جشن تولد غافلگیرانه تزیین کنید (برای این کار می‌توانید از مقاله “تزیین ساده تولد با بادکنک” و “تزیین خانه برای جشن تولد” کمک بگیرید). با مهمانان هماهنگ کرده و اقدام به سفارش کیک تولد کنید.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد برای کودکان 9 سال به بالا

توجه: اگر به سفارش آنلاین کیک و صرفه جویی در وقت و هزینه خود دارید، می‌توانید سری به فروشگاه آنلاین کیکانه بزنید، مدل‌های مختلف کیک تولد را مقایسه کرده و کیک دلخواه خود را سفارش دهید.

اگر همسرتان در خانه است، از یک مکان دیگر مانند یک رستوران و یا کافی شاپ استفاده نمایید. سپس همسرتان را با کمک یکی از دوستانش و یا یکی از اعضای خانواده به محل برگزاری تولد بکشانید. قطعا با دیدن شما و جشنی که برای او تدارک دیده‌اید، بسیار خوشحال خواهد شد. این ایده یکی از بهترین ایده‌های سورپرایز تولد است.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - فراموش کنید!

پخش رادیویی

دقت کنید چه ساعاتی، روی چه موجی و چه برنامه‌های رادیویی را گوش می‌کند. در یک زمان که مطمئن هستید در حال گوش دادن به رادیو است، با آن برنامه تماس گرفته و از طریق رادیو تولدش را تبریک بگویید و بخواهید یک ترانه برای او پخش کنند. برخی از برنامه‌ها این امکان را برای مخاطبین خود فراهم می‌کنند. بنابراین به همین سادگی و بدون هزینه‌ می‌توانید یک نفر را غافلگیر کرده و علاقه‌ی خود به او را نشان دهید.

می‌توانید از سایر افراد کمک بگیرید. به عنوان مثال او را در جمعی قرار دهید که آن برنامه رادیویی در حال پخش شدن است و همه به دقت در حال شنیدن هستند.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - پخش رادیویی

نخ گره بزنید!

یک ایده‌ی بسیار جذاب برای سورپرایز تولد همسر، مادر، پدر، برادر، خواهر و یا دوستانتان. فرض کنید می‌خواهید پدرتان را غافلگیر کنید. ابتدا یک هدیه برای تولد او تهیه کنید. می‌توانید از مقاله “برای تولد آقایان چه هدیه‌ای بگیریم؟” ایده بگیرید. سپس یک نخ بلند برداشته و یک سر آن را به هدیه ببندید و هدیه را در جایی مخفی کنید. سر دیگر نخ را باید هنگامی که پدرتان خواب است به انگشت او ببندید. البته باید دقت کنید که دقایقی قبل از اینکه قرار است از خواب بیدار شود این کار را انجام دهید. پس از اینکه پدرتان از خواب بیدار می‌شود متوجه می‌شود به انگشت دست یا پای او نخی گره خورده است. با تعجب گره را باز کرده و نخ را دنبال می‌کند تا به هدیه خود برسد.

این کار را می‌توانید برای تولد سایر عزیزانتان هم انجام دهید. البته برای کسانی که خوابشان سبک است باید بیشتر احتیاط کنید. می‌توانید نخ را به جای بستن به انگشت طرف مقابل به دور تلفن همراه او ببندید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - نخ گره بزنید!

هدیه‌های مورد علاقه

با توجه به علایق و سرگرمی‌های طرف مقابل، هدیه‌ای تهیه کنید که به دنبال آن است. به عنوان مثال اگر دوست شما به تازگی کلاس موسیقی می‌رود و به دنبال خرید یک گیتار است. شما این کار را برای او انجام دهید. قطعا سورپرایز خواهد شد.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - هدیه‌های مورد علاقه

بسته پستی غافلگیرانه

در دنیای امروز با توجه به رشد چشمگیر تکنولوژی‌های ارتباطی، دیگر از پست برای ارسال نامه استفاده نمی‌شود. مگر نامه‌های رسمی و اداری. اما شما این کار را انجام دهید.

فرض کنید می‌خواهید مادرتان را غافلگیر کنید. یک نامه برای او بنویسید. تمام احساسات و عواطف خود را بیان کنید. تولدش را تبریک بگویید. نامه را به همراه هدیه‌ای که خریده‌اید، به پست بدهید تا به دست او برساند. این ایده صرفا برای کسانی نیست که از شما دور هستند. حتی می‌توانید برای سورپرایز تولد همسرتان از این ایده استفاده کنید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - بسته پستی غافلگیرانه

کلیپ غافلگیرانه

عکس‌هایش را جمع‌آوری کنید. از کودکی تا به امروز. اگر از اعضای خانواده است به سراغ آلبوم‌ها بروید و عکس‌ها را اسکن کنید. اگر از دوستانتان است، از عکس‌های مشترکتان استفاده نمایید. می‌توانید از عکس‌هایی که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است نیز، استفاده نمایید. خلاصه از هر راهی که به ذهنتان می‌رسد تعدادی عکس جمع‌آوری کنید. سپس با استفاده از عکس‌ها و یک موسیقی که دوست دارد، یک اسلایدشو بسازید. در روز تولد از این کلیپ به عنوان شگفتانه خود رونمایی کنید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - کلیپ غافلگیرانه

امضای افراد مشهور

می‌دانید که به یک بازیگر، خواننده، فوتبالیست و یا هر فرد مشهور دیگری علاقه دارد. بله منظور ما هم دقیقا همان چیزی است که فکر می‌کنید. کادوی تولد را خریداری کنید. تحقیق کنید که آن فرد مشهور را کجا می‌توانید پیدا کنید. شاید کمی سخت و وقت‌گیر باشد. اما اگر می‌خواهید او را غافلگیر کنید، ارزشش را دارد. به عنوان مثال به محل فیلم‌برداری یک بازیگر و یا محل تمرین یک فوتبالیست سر زده و در موقعیتی مناسب از او بخواهید که یک متن کوتاه نوشته و امضا کند. این امضا می‌تواند روی یک پیراهن، کاغذ و یا حتی بسته‌ی هدیه‌ای که تدارک دیده‌اید، نقش ببندد.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - امضای افراد مشهور

غافلگیری در محل کار

این ایده برای کسانی است که در یک اداره کار می‌کنند و یا دانشجویانی که در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

اجازه دهید با ذکر یک مثال توضیح دهم. فرض کنید می‌خواهید برادرتان را غافلگیر کنید. شما باید به طور مخفیانه به همکاران او روز تولدش را خبر دهید. کافی است که از آن‌ها بخواهید در آن روز، تک به تک تولد برادرتان را به او تبریک بگویند اما افشا نکنند که از کجا با خبر شده‌اند. قطعا برادرتان از شنیدن این تبریکات هنگام کار و از کسانی که انتظار ندارد روز تولدش را بدانند، شگفت انگیز خواهد بود.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد پری دریایی یک تم رویایی برای دخترخانم ها

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - غافلگیری در محل کار

سفر جاده‌ای برنامه‌ریزی نشده

شاید از عنوان تعجب کرده باشید. سفر برنامه ریزی نشده؟ چگونه ممکن است؟ بگذارید توضیح دهم.

این ایده برای سورپرایز تولد جوانان مناسب است. دوستان خود را در نزدیکی محل کار کسی که تولدش است، جمع کنید. به اندازه‌ی نفرات خودرو تدارک ببینید. بعد از اینکه همه جمع شدند و همه چیز مهیا بود، با کسی که تولدش است تماس بگیرید و از او بخواهید بیرون آید. پس از بیرون آمدن با دیدن دوستان خود غافلگیر خواهد شد.

حالا وقت آن است که ایده سفر برنامه ریزی نشده را اجرا کنید. قانون این است که کسی نباید نه بگوید. می‌توانید به خارج شهر رفته و در یک مکان تفریحی، خوش‌گذرانی کنید. ممکن است بخواهید به یک سفر یک روزه بروید و یا هر ایده‌ی دیگری که در سر دارید را اجرایی کنید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - سفر جاده‌ای برنامه ریزی نشده

درب شگفت انگیز

ایده‌ای مناسب برای کسانی که عاشق سورپرایز کردن دیگران هستند. آنچه باید انجام دهید این است که یک هدیه برای آن شخص تهیه کنید و یا یک دسته گل خریداری نمایید. آن‌ها را هر طور که مایل هستید تزیین کرده و با نوشته‌ای روی در و یا پشت در منزل او قرار دهید. مطمئن شوید که خودش در را باز خواهد کرد. برای این منظور می‌توانید با اعضای خانواده‌اش هماهنگ کنید و یا زمانی را انتخاب نمایید که در خانه تنها است. به نحوی او را به بیرون از خانه بکشید و خود در گوشه‌ای پنهان شوید و از عکس‌العملی که نشان می‌دهد فیلم بگیرید.

یک راه دیگر این است که هدیه‌ها را زمانی که بیرون از خانه است، پشت در گذاشته و یا به در آویزان نمایید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - درب شگفت انگیز

ملاقات دور از انتظار

این ایده برای افراد مسن‌تر مناسب است. به عنوان مثال اگر قصد غافلگیر کردن پدر، مادر و یا سایر بستگان خود را دارید می‌توانید این ایده را به کار بگیرید.

فرض کنید می‌خواهید مادر خود را در روز تولدش غافلیگر کنید. تعدادی از دوستان صمیمی او که چند سالی است با یکدیگر ملاقات نداشته‌اند را پیدا کنید و با آن‌ها در یک مکان و زمان مشخصی قرار بگذارید. سپس در زمان موعود، مادر خود را سر قرار ببرید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - ملاقات دور از انتظار

برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان می‌توانید به مقاله “ایده برای جشن تولد بزرگسالان” مراجعه کنید.

طراحی چهره

یکی دیگر از ایده‌های سورپرایز تولد ، طراحی چهره است. برای این کار باید کسی را پیدا کنید که مهارت کافی در طراحی داشته باشد. سپس بهترین عکس کسی که تولدش است را پیدا کرده و از طراح بخواهید آن را طراحی کند. طراحی را قاب گرفته و آن را کادو کنید. با بازکردن کادو و دیدن نقاشی خود حتما شگفت زده خواهد شد.

اگر در طراحی چهره مهارت کافی دارید، حتما خودتان طراحی را انجام دهید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - طراحی چهره

تزیین غافلگیرانه کیک

اگر در حال برنامه‌ریزی یک جشن تولد شگفت انگیز هستید، می‌توانید از کیک تولد به عنوان شگفتانه خود استفاده کنید. باید بدانید به چه چیزی علاقه دارد. به عنوان مثال اگر به موسیقی علاقه مند است، کیکی به شکل ابزارآلات موسیقی سفارش دهید. این ایده برای تولد بچه‌ها و جوانان مناسب‌تر است.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - تزیین غافلگیرانه کیک

برای برگزاری هر چه بهتر جشن تولد کودکان می‌توانید از مقالات “ایده‌های ساده و ارزان برای جشن تولد کودکان“، “غذاهای جشن تولد کودکان” و “جشن تولد ارزان” کمک بگیرید.

چطور یک کیک غافل گیر کننده برای جشن تولد سفارش بدیم؟؟

اگر برای انتخاب کیک تولد عزیزانتان  نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؛ می‌توانید روی کمک کیکانه حساب کنید. کارشناسان کیکانه به طور کاملاً رایگان و با ارسال نمونه‌های مختلف کیک تولد به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان کیک مناسب برای جشن تولدتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. برای گفت و گو با کارشناسان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام دهید.

پشتیبان کیکانه در تلگرام

پشتیبان کیکانه در اینستاگرام

هدیه رویایی

آیا می‌توانید آرزوی کسی که دوست دارید را برآورده کنید؟ قطعا همه‌ی ما رویاهایی در ذهن خود داریم. شاید کسی در آرزوی داشتن یک خودرو باشد. نگران نشوید همه‌ی آرزوها به این گرانی نیستند. شما باید مطلع شوید طرف مقابل چه چیزی در سر دارد و در صورت امکان آرزوی او را برآورده کنید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - هدیه رویایی

بلیط مقصد مورد علاقه

می‌توانید بلیط سفر به مقصد مورد علاقه‌ی او و یا رزرو هتل اقامت را به عنوان یک هدیه غافلگیرانه در نظر بگیرید. این ایده برای کسانی که عاشق سفر هستند، بسیار مناسب است.

بنابراین به گونه‌ای که متوجه نشود مقصد مورد علاقه‌ی او را پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از صفحات او در فضای مجازی کمک بگیرید. به عنوان مثال مکان‌هایی که از آن‌ها تصویر به اشتراک گذاشته است و یا آن‌ها را می‌پسندد، می‌تواند به شما کمک کند.

این مطلب را هم بخوانید
ترفندهای صرفه جویی در هزینه ها برای برگزاری جشن تولد

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - سفر

مهمانی غافلگیرانه

یک جشن تولد فوق‌العاده برای او برنامه‌ریزی کنید. همه چیز را مطابق سلیقه‌ی او انجام دهید. مهمانانی را که به آن‌ها علاقه دارد دعوت کنید و با آن‌ها هماهنگ کنید که قصد غافلگیری او را دارید. موزیکی را که دوست دارد پخش کنید. خوراکی‌های مورد علاقه‌اش را سفارش دهید. کیک را مطابق با سلیقه‌ی او تزیین کنید. تم تولدی انتخاب کنید که به وجد آید. این ایده یک ایده‌ی کلی است که می‌توانید در آن از ایده‌های مطرح شده در بالا استفاده نمایید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - مهمانی غافلگیرانه

نامه‌های غافلگیرکننده

نامه‌های دست نوشته احساسات زیادی را از جانب شما به عزیزانتان منتقل می‌کند. برای زیباتر شدن هرچه بیشتر نامه‌های خود می‌توانید آن‌ها را به گونه‌ای تنظیم کنید که به سن فرد در این روز اشاره کند؛ همچنین  از رنگ‌‌های متنوعی برای پاکت‌ها و نامه‌ها استفاده کنید و احساسات خود را در راه‌های خلاقانه‌تر بیان کنید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - نامه غافلگیرانه

انفجار بادکنک‌ها پشت درب بسته

تعداد زیادی بادکنک رنگی را پشت درب قرار دهید. به طوری که با باز شدن در بادکنک‌ها به سمت شخص پشت در پرتاب شود. بهترین راه برای ترتیب دادن این سورپرایز این است که صبح زود بادکنک‌ها را پشت درب اتاق خواب او بچسبانید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - انفجار بادکنک غافلگیرانه

تغییر دکوراسیون اتاق

تغییر دکوراسیون اتاق میتواند ایده خوبی برای سوپرایز خواهر و یا برادر خود در روز تولدشان باشد.البته این یکی از دشوارترین ایده‌هاست زیرا خیلی سخت است که شما بخواهید خواهر یا برادر خود را برای یک روز تمام از اتاقش بیرون کنید تا بتوانید این ایده را اجرا کنید. با این حال می‌توانید روی کمک دوستانشان هم حساب کنید.

اگر تصمیم به سورپرایز خواهر خود دارید می‌توانید رنگ اتاق او را تغییر دهید. همچنین می‌توانید اتاقش را با استفاده از تعداد زیادی پولک، زرق و برق و بادکنک تزیین کنید. اما اگر تصمیم به سورپرایز برادرتان دارید. درصورتی که برادرتان علاقه ‌مند به فوتبال باشد شما می‌توانید تمامی وسایل و رنگ اتاق او را برحسب تیم مورد علاقه‌اش تغییر دکوراسیون دهید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - تغییر دکوراسیون اتاق

تبریک تولد در وبلاگ یا سایت خبری

یک راه فوق ‌العاده برای سورپرایز کردن همسر خود از طریق وبلاگ یا سایت‌های خبری است که هر روز از آن‌ها بازدید می‌کند. شما با پرداخت پول کمی می‌توانید یک بنر سفارشی دلخواه در یک سایت یا وبلاگ بزنید. مطمئناً همسر شما با دیدن آن بنر شگفت ‌زده خواهد شد.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - بنر تبلیغاتی غافلگیر کننده

یک روز پر از هیجان

شما میتوانید برای سوپرایز دوستان خود در روز تولدشان یک روز پر هیجان برایشان برنامه ریزی کنید. این می‌تواند بهترین فرصت باشد تا شما به دوستتان نشان دهید چقدر برای شما مهم است. می‌توانید برای هر ساعت از روز تولد دوستتان یک فعالیت (رفتن به پارک، سینما و …) در نظر بگیرید. این کار می‌تواند حتی تا یک هفته یا یک ماه طول بکشد حتماً لازم نیست تمام این کارها را در روز تولد انجام دهید.

رفتن به خاطرات گذشته

اگر می‌خواهید همسرتان از ته دل لبخند بزند و در عین حال احساس دلتنگی بکند این ایده می‌تواند بهترین سورپرایز تولد برای همسرتان باشد.

این ایده به همان اندازه که ساده است دوست داشتنی نیز هست. برای این کار شما تنها به تعدادی بادکنک هلیومی و عکس‌های دوران کودکی تا زمان حال همسرتان نیاز دارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که عکس‌ها را به بادکنک‌ها آویزان کنید و بادکنک‌ها را به سقف اتاق بچسبانید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - رفتن به خاطرات گذشته

ماشین تولد

اگر پدر یا همسر شما زیاد از حد کار می‌کند و همیشه در حال فعالیت است تزیین اتومبیل او و تغییر شکل ظاهری‌ اش بهترین ایده برای غافلگیر کردن آن‌هاست. البته  اول باید مطمئن شوید که آیا پدر یا همسرتان قصد دارد برای رفتن به محل کار از ماشین استفاده کند یا نه. سپس برای تزیین ماشین باید یک روز قبل از تولدش ماشین او را به گونه‌ای سرقت کنید که متوجه نشود.در صورت امکان می‌توانید خودتان در ماشین پنهان شوید تا زمانی که او بیاید و ماشین خود را ببیند.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - ماشین تولد غافلگیرانه

نقشه گنج

همان‌گونه که از اسمش مشخص است شما باید یک نقشه گنج ایجاد کنید تا شخص موردنظر را به محل اصلی جشن یا یک کادوی تولدش هدایت کند. البته این کار به کمی زمان و خلاقیت نیاز دارد. این کار را می‌توانید از درب اتاق خواب شروع و به چند مکان و در نهایت به مکان اصلی منتهی شود. به هر سر نخ هم می‌توانید در صورت دلخواه هدایای کوچکی اختصاص دهید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - نقشه گنج غافلگیرانه

هدایای ساعتی

به جای خرید یک هدیه بزرگ و پر هزینه می‌توانید چند هدیه کوچک و متفاوت تهیه کنید (می‌توانید یک هدیه اصلی بخرید و در کنارش چند هدیه ساده و کم هزینه تهیه کنید) و در ساعات مختلف آن‌ها را به شخص مورد نظرتان بدهید. مطمئناً گرفتن چند هدیه مختلف در ساعات مختلف هیجان و غافلگیری بیشتری را خواهد داشت. برای اینکه بیشتر باعث غافلگیری او بشوید بهتر است که هدایا را زمان بندی کنید و اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدیه را برای آخر بگذارید.

سورپرایز تولد - سورپرایز جشن تولد - تولد غافلگیرانه - هدایای ساعتی

34 دیدگاه

  1. سلام ممنون بابت دیدگاه روانشناسانتون،خوب بود اما سورپرایزش کم بود هیجان انگیزتر ازونو باخلاقیت بیشتر میشه طراحی کرد ...حسین هستم از بشرویه
  2. سلام من دنبال یه ایده هستم که یه چیزی نوشته بشه موقعی که یه چیزی منفجر میشه. نمیدونم هنوز اختراع شده یا نه. ههههه مثلا تبریک تولد رو بنویسه و یا اسمشو موقعی که منفجر میشه. اگه هر کی میدونه اینجور چیز هست به من ایمیل کنه ممنون میشم ghghaioom@gmail.com اون یکی اسمش چی بود. فشفشه بود فک کنم میرفت بالا منفجر میشد. از اونا توی شب و توی حیاط یکی منفجر کنیم به نظرتون قشنگه؟ ممنون
  3. واقعآ عالی بهترین رمز کشایی بود اما یک کم بودی داشت زمان که قبلأ آگاه باشد چگونه سپرایز کنیم این میبود واقأ خوشهال میشدم
  4. ۱۳ هم تولد همسرمه من شیر ازم و اون بدلایل کاری قم خیلی فک کردم چیکار کنم و چیکار نکنم .با هزار ساعت گشتن تو سایتها وسایل ورزشی فروشی ک تو قم بود شمازشو پیدا کردم چندتا وسیله ورزشی همسرم نیار داشت ک میدونستم .باورتون نمیشه شاید بیست جا تماس گرفتم و پیام دادم هیچ جا گذاشت یا اگه داشت ارسال نمیکردن.خلاصه ی جایی پیدا کردم خدا نطرشون بده .وسیله ها رو داشتن اخلاق خوبی هم داشتن قبول کردن ک روز تولد همسرم مث پیک ببرن تحویل بدن و روش هم برای عافلگیری اسم دوتا از روستای صمیمی همسرم رو نوشتم . امیدوارم همه چی خوب پیش بره و قطعا میدونم حسابی غافلگیر میشه
  5. سلام من می خواستم بگم که شما می توانید که در اینجا بگوید چطور شمع ها را چیدند کادو ها را چطوری آماده کردند که ما بیشتر از آن ها استفاده کنیم. من نمی خوام که یه تولد توپ بگیرم می خواهم فقط شمع ها را بچینم و اتاق را آماده کنم خواهرم زیاد از تولد توپ خوشش نمی آید و ذوقش کم می شود ولی باز ، ایده هاتون عالی بود.👍 با تشکر سارا هستم.
  6. سلام می خواستم نامزدمو سورپرایز کنم ولی اون از من زرنگ تره جور نمیشه. دنبال چند تا ایده نو میگشتم اگه دارید بهم تقلب برسونید
  7. سلام ... 😅من اين أيده نخ و انجام دادم بستم به پاي بابام .. بابام پرتاب كرد با پاش تو خواب اونور ساعت رولكس و شكوند😂😂😂😂 خواهشا امتحان نكنين ضرر ميكنيد 😂
  8. سلام اینم یه ایده اس که من واسه تولد دوست صمیمیم انجام دادم .. یک روز قبل از تولدش بهش گفتم اول بریم کافیشاپ بعدم بریم واسه ی تولدت هرچی دوس داشتی بخریم (در صورتی که من هدیه تولدش رو توی کوله پشتیم از قبل اماده کرده بودم)رفتیم کافیشاپ و من از قبل با دوستای قدیمیمون و دوست پسرش و بقیه رفیقای پسرمون هماهنگ کرده بودم که زودتر توی کافیشاپ باشن و اون جارو اماده کنن... رفیقمو بردم کافیشاپ پیشه بچه ها و اون واقعا سوپرایز شد و اشکش در اومد:)) واقعا از ته دلش خوشحال شد و من خوشحال بودم که تونستم روی لب عزیزترین کسم لبخند بیارم:))
  9. عالی میتونید داخل بادکنک آب و کاغذ های کوچولوی تزئینی رنگی و عکس های بچگی و الان کسی که تولدشه و اسم و فامیلیش رو یا اسم و فامیلی و عکس بازیگر مشهور بچگی و الانش رو یا خاطره از خودتون و جوک و یا نقاشی یا هدیه و هر چیز دیگه ای رو که دوست دارید بذارید به نطرتون کسی که تولدش است خوشش میاد توی یک یا چند تا بادکنک قرار دهید و هر نفر یک بادکنک را بترکاند یا خودش این ایده را من از خودم ساختم و این را هم بگویم من فاطمه گوهری هستم و من و خانواده ام شیعه هستیم و من و مادرم چادری هستیم
  10. تولد دوستم ۵ آبانه میخوام ی کار خاص براش بکنم ک ن احتیاج ب پول باشه ن لازم باشه ببینمش چون ما دیگ همو نمیتونیم ببینیم ولی میخوام انقدر خاص باشه ک فراموش نکنه و من براش مهم شم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی