تزیین عاشقانه اتاق خواب برای جشن تولد

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق با گلبرگ های گل رز

همه ما دوست داریم که در روز تولد عزیزانمان آن‌ها را با شکل‌های مختلف غافلگیر کنیم. این کاملاً درست است که سورپرایز، هر تولدی را به‌یادماندنی می‌سازد و هیچ چیز نمی‌تواند ضربان قلب شخص را بالا ببرد جز یک طراحی و تزیین اتاق شگفت‌انگیز و رؤیایی.

ما همیشه می‌خواهیم ایده‌های زیادی برای تزیین تولد عزیزانمان خلق کنیم اما گاهی اوقات هیچ ایده‌ای نداریم و نمی‌دانیم که چه‌کاری باید انجام دهیم تا آن‌ها را شگفت‌زده کنیم!

شما می‌توانید فضای اتاقتان را با استفاده از پارچه‌های لطیف و پرده‌ای طرح دار پرکنید، تعداد زیادی بادکنک می‌تواند فضای خاص و ویژه‌تری ایجاد کند، چراغ‌های رشته‌ای ارزان‌قیمت نیز باعث ایجاد یک فضای جادویی در اتاق می‌شود.

یک میز شام ساده با غذای موردعلاقه همسرتان بچینید، فضای خانه را با استفاده از گل‌های معطر مانند گل رز قرمز عطرآگین کنید، به‌جای چراغ از شمع‌های کوچک و بزرگ که در جای‌جای خانه قرار داده‌اید برای روشن کردن فضای خانه استفاده کنید، یک موسیقی ملایم نیزمیتواند به رؤیایی‌تر شدن فضا کمک کند.

اگر به دنبال ایده‌های جدید برای تزیین اتاق تولد هستید می‌توانید از ایده‌های ناب و جذابی که در ادامه خواهید دید، استفاده نمایید.

11 ایده جذاب و غافلگیرکننده تزیین اتاق تولد

تزیین اتاق با عکس‌های معلق

چه کسی رفتن به خاطرات گذشته را دوست ندارد؟

با ایجاد یک گالری عکس که به‌وسیله روبان به انتهای بادکنک‌ها وصل می‌شوند عزیزانتان را به خاطرات زیبای گذشته ببرید. این یک تزیین خاص و شگفت‌انگیز اتاق برای جشن تولد است.

علاوه بر این شما می‌توانید اتاق‌خواب خود را با اضافه کردن شمع، روبان، چراغ‌های پری، بادکنک و گل رز به یک خلوتگاه عاشقانه تبدیل کنید. شما حتی می‌توانید پیام‌های عاشقانه و جذاب یا کادوهای مختلف کوچک را در انتهای روبان قرار دهید و به بادکنک‌ها وصل کنید. می‌توانید برای انتخاب کادو تولد سری به دو مقاله کادو تولد مردانه و کادو تولد زنانه بزنید.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد عجیب و هیجان انگیز هیولا مخصوص جشن تولد آقا پسرها

تزیین اتاق تولد - تزیین اتاق با بادکنک - تزیین اتاق خواب برای جشن تولد

تزیین اتاق تولد - تزیین رومانتیک اتاق جشن تولد - دکوراسیون اتاق تولد

تزیین اتاق تولد- دکوراسیون شیک اتاق تولد

دکوراسیون اتاق تولد-تزیین اتاق تولد با بادکنک های قلبی

تزیین اتاق تولد با گل رز و بادکنک

یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای تزیین اتاق جشن تولد استفاده از بادکنک‌های با رنگ‌های قرمز، سفید و صورتی به همراه گل‌های رز است. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به مقاله تزیین ساده جشن تولد با بادکنک رجوع نمایید.

گل رز نمادی از عشق و شور است، صدها سال است که برای انتقال پیام بدون کلمات و نشان دادن احساسات در مناسبت‌های مختلف مثل روز تولد از گل رز استفاده می‌شود.

هر رنگ این گل یک معنای متفاوت دارد، قرمز نشان‌دهنده عشق، شور و اشتیاق است، سفید نماد فروتنی، زرد بیان‌کننده دوستی و شادی، صورتی نشان‌دهنده قدردانی و تحسین و رنگ یاسی و ارغوانی نیز نشان‌دهنده عشق در نگاه اول است. تعداد ساقه‌های گل نیز می‌تواند احساسات خاصی را بیان کند.

این ایده تزیین برای تولد قطعاً یک اثر خیالی و رؤیایی در اتاق شما ایجاد خواهد کرد. بادکنک‌ها و گل‌ها می‌توانند به زیبایی در اتاق آویزان شوند.

تزیین اتاق تولد- تزیین اتاق تولد با گل های رز-اتاق تولد عاشقانه

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق با گلبرگ های گل رز

کلمات سفارشی

پیام خود را با استفاده از بنرهای سفارشی، شماره‌ها و نشانه‌ها مشخص کنید.

پیام‌هایی مانند:

تولدت مبارک عشق من => happy Birthday my love

دوستت دارم => I love you

عاشقتم => love you mean it

همیشه در قلب منی => Forever in my heart

همچنین با استفاده از بادکنک‌های قلب شکل و استفاده از کلمه love برای تزیین دیوار می‌توانید جلوه خاصی به اتاق جشن تولد اضافه کنید.

تزیین اتاق تولد-تزیین دیوارهای اتاق با کلمات سفارشی

تزیین اتاق تولد- تزیین با بادکنک های قلبی

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق با بنرهای سفارشی

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق تولد با قلب

 

تزیین اتاق با استفاده از شمع

استفاده از شمع یکی دیگر از ایده‌های تزیین اتاق تولد رؤیایی است، این روش نه تنها یک بارقه‌ی خیالی لطیف در اتاق ایجاد می‌کند، بلکه فضای اتاق شما را نیز جادویی می‌کند.

این مطلب را هم بخوانید
تزیین میز تولد بزرگسالان؛ نکات و ایده‌ها

شمع نشان‌دهنده عشق است که می‌تواند جهان همسر شما را روشن کند. شمع تاریکی‌ها را محو می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه عشق می‌تواند زندگی معشوق خود را روشن کند. هنگامی که شما در نزدیکی یک شمع هستید، احساس گرما می‌کنید، همان‌طور که از عشق به همسر خود احساس گرما می‌کنید.

شمع‌های نورانی را درون جام‌های شیشه قرار دهید و یک دکوراسیون رمانتیک و یا یک ژست عاشقانه برای روز تولد شریک زندگی‌تان ایجاد کنید.

تزیین اتاق تولد- تزیین اتاق تولد رویایی-تزیین اتاق با شمع

تزیین اتاق تولد- تزیین با شمع و گلبرگ های رز

 

پوشاندن زمین به‌وسیله بادکنک

اگر دوست ندارید که در تزیین اتاق، زمین را ساده رها کنید می‌توانید با تعداد زیادی بادکنک روی زمین را پوشش دهید، این یک ایده عالی برای تزیین اتاق تولد است.

تزیین اتاق تولد- اتاقی پر از بادکنک

تزیین اتاق با استفاده از شمع و گلبرگ‌های گل رز

شمع و گل هر دو نماد عشق و بخش مهم هر سورپرایز و غافلگیری هستند. اگر به دنبال ایده های بیشتری برای سوپرایز عزیزانتان هستید میتوانید مقاله چگونه عزیزانمان را در روز تولدشان سوپرایز کنیم؟ را  مطالعه نمایید.

با ایجاد یک دنباله‌ای از گلبرگ‌های گل رز از جلوی ورودی تا کنار تخت خواب و ایجاد یک صحنه رمانتیک با استفاده از شمع، زیبایی اتاق خود را افزایش دهید.

همچنین می‌توانید با استفاده از گلبرگ‌ها و شمع‌های کوچک، شکل‌ها و جملات عاشقانه‌ی مختلفی نیز ایجاد کنید و این‌گونه احساس خود را به نمایش بگذارید.

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق خواب با گلبرگ های گل رز-تزیین اتاق برای جشن تولد

تزیین اتاق تولد- تزیین یک اتاق تولد رمانتیک- تزیین با شمع و گل رز

اتاق پر از بادکنک

این یک راه عالی است تا به عشقتان نشان دهید که روز تولدشان یک اتفاق خیلی بزرگ است. اتاق پر از بادکنک‌های قلب قرمز، سفید و صورتی با شکل و اندازه‌های مختلف یکی از ایده‌های تزیین غافلگیرکننده اتاق تولد است. علاوه بر این با اضافه کردن شمع‌های معطر و نورانی در اطراف اتاق می‌توانید فضای رمانتیکی را در اتاق ایجاد کنید.

این مطلب را هم بخوانید
چندین ایده جذاب کادو تولد برای دختر خانم‌ها

زیین اتاق تولد- تزیین اتاق خواب با بادکنک های رنگی

پرده بادکنکی

با ایجاد یک پرده فانتزی از بادکنک‌ها و نوار‌های رنگارنگ در بیرون از اتاق‌خواب می‌توانید یک دکوراسیون عالی ایجاد کنید.

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق با ربان های رنگی-اتاق تولد کودکانه

تزیین اتاق با استفاده از بادکنک و روبان

بادکنک‌های شفاف قلب شکل با رشته‌های جذاب و روبان، یک رشته عشق در اطراف اتاقتان ایجاد می‌کند.

با اضافه کردن رشته‌ها و کاغذ‌های رنگی در اطراف اتاقتان یک جلوه عالی ایجاد کنید. می‌توانید از ایده‌های مقاله روش‌های ساده و ارزان تزیین خانه برای جشن تولد، نیز استفاده کنید.

تزیین اتاق تولد- ایده تزیین اتاق تولد مدرن-تزیین با بادکنک

بادکنک تزیینی سقفی

بادکنک‌های قلبی هلیومی که از سقف آویزان هستند قطعاً یک منظره چشم‌نواز می‌سازند و یک سایبان کامل از بادکنک‌های قلب شکل در بالای سر شما ایجاد می‌کنند.

تزیین اتاق تولد-تزیین اتاق با بادکنک های هلیومی-تزیین اتاق خواب برای تولد

تصویر پس‌زمینه سفارشی

چقدر شگفت‌انگیز می‌شود اگر تمام دیوارهای اتاق را با بادکنک پوشش دهید. می‌توانید دیوارهای اتاق را با بادکنک‌های به شکل قلب تزیین کنید.

علاوه بر بادکنک میتوانید از چراغ‌های رشته ای، قلب‌های کاغذی، عکس‌های خاطره انگیز و حتی یادداشت‌ها و پیام‌های زیبا برای ساختن یک پس زمینه زیبا استفاده کنید.

تزیین اتاق تولد- تزیین دیوارهای اتاق با لامپ های رشته ای

تزیین اتاق تولد-طراحی قلب با بادکنک- تزیین اتاق برای تولد

تزیین اتاق تولد- تزیین پس زمینه با چراغ های رنگی-تزیین اتاق جشن تولد

روزهای تولد برای ما بسیار ویژه هستند و زمانی که روز تولد عزیزانمان نزدیک می‌شود می‌خواهیم که بهترین تزیینات را برای جشن تولد آن‌ها اجرا کنیم.

بنابراین اگر قصد دارید اتاق یکی از عزیزانتان را برای جشن تولد او تزیین کنید، ایده‌های بالا قطعاً از بهترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی