جدیدترین ایده‌ها برای کیک تولد زنانه + تصاویر

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - دسته گل کاپ کیک

اگر به دنبال ایده‌هایی برای کیک تولد همسر، خواهر، مادر و یا حتی مادربزرگ خود هستید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله ما جدیدترین و جذاب‌ترین ایده‌های کیک تولد زنانه را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. از گل‌ها و رنگ‌های زیبا گرفته تا کیک‌های میوه‌ای و عکس‌های به یادماندنی، ما خاص‌ترین ایده‌های کیک تولد زنانه را برای شما آماده کرده‌ایم.

16 مدل کیک تولد زنانه برای همه خانم‌ها در همه سنین

1) استفاده از رنگ‌های مورد علاقه در تزیین کیک

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - رنگ‌های شاد

هنگام تزیین کیک تولد برای خانم‌ها، نگران استفاده از رنگ‌های متنوع نباشید. رنگ‌های مورد علاقه آن‌ها را بیابید و از آن رنگ‌ها در تزیین کیک استفاده کنید. در تصویر بالا برای هر لایه از کیک لیمویی، از یک رنگ شاد استفاده شده است. با این کار، شخصی که تولدش است، پس از برش کیک شگفت زده خواهد شد.

اگر به دنبال برگزاری یک تولد غافلگیرانه هستید می‌توانید از مقاله “سورپرایز تولد” کمک بگیرید.

2) استفاده از میوه‌های مورد علاقه در تزیین کیک

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - میوه‌های مورد علاقه

یکی از ساده‌ترین و خشمزه‌ترین راه‌های تزیین کیک تولد زنانه ، استفاده از میوه‌های مورد علاقه‌ی آن‌هاست. برای این‌کار سعی کنید از میوه‌های قرمز مانند توت فرنگی، تمشک و یا دانه‌های انار و همچنین رنگ‌های صورتی استفاده کنید. علاوه بر این حتما میوه‌های مورد علاقه آن‌ها را نیز برای تزیین به کار ببرید. تصویر بالا یک کیک توت فرنگی است که با تکه‌های توت فرنگی، خامه‌ی صورتی و کوکی تزیین شده است.

در مقالات قبلی کیکانه، طرز تهیه انواع کیک‌های میوه‌ای از جمله کیک پرتقالی، کیک توت فرنگی، کیک نارگیلی، کیک سیب و کیک موز آموزش داده شده است.

3) استفاده از گل‌های مورد علاقه در تزیین کیک

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - گل‌های مورد علاقه

این کاپ‌ کیک‌های گُلی شکل زنانه، بسیار جذاب، زیبا و اشتهاآور هستند.

برای ساخت کاپ کیک بنفش، ابتدا فراستینگ بنفش را داخل یک قیف با ماسوره‌ی گل رز ریخته و سپس با استفاده از آن و مطابق شکل، 5 گلبرگ بیرونی و 5 گلبرگ داخلی ایجاد کنید. برای مرکز گل می‌توانید از توت سیاه استفاده نمایید.

این مطلب را هم بخوانید
تم تولد 18 سالگی دختران و پسران

برای ساخت کاپ کیک گل مینا، فراستینگ سفید را داخل قیف با ماسوره‌ی ساخت سبد (Basketweave Tip) بریزید. سپس از مرکز کاپ کیک شروع کرده و با حرکات جلو و عقب، گلبرگ‌ها را ایجاد کنید. برای پرچم گل از آبنبات‌های زرد رنگ استفاده کنید.

برای ساخت کاپ کیک گل آفتاب گردان، فراستینگ زرد را داخل قیف با ماسوره‌ی برگ ریخته و گلبرگ‌های لایه‌ی اول را از لبه‌ی کاپ کیک شروع کنید. سپس یک لایه‌ی دیگر گلبرگ، اطراف مرکز کاپ کیک ایجاد نمایید. برای مرکز گل، از تکه‌های شکلات استفاده نمایید.

برای ساخت برگ‌ها، خمیر کوکی را به شکل برگ درآورده و بپزید. سپس روی آن را با استفاده از رنگ‌ خوراکی سبز، رنگ کنید.

4) نوشتن متن مورد علاقه روی کیک

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - نوشتن متن مورد علاقه

یکی از ساده‌ترین ایده‌ها برای کیک تولد زنانه ، نوشتن جملاتی است که مورد علاقه‌ی آن‌ها می‌باشد. به عنوان مثال یک بیت شعر یا یک متنی که یادآور خاطرات خوش باشد. پیدا کردن جملات مورد علاقه‌ی خانم‌ها سخت نیست. فقط کافی است با دقت بیشتری به احساسات آن‌ها نظر کنید. بررسی حساب‌های کاربری خانم‌ها در شبکه‌های مجازی، می‌تواند در یافتن متن و یا جمله‌‌ای که می‌خواهید، به شما کمک کند.

برای نوشتن متن روی کیک، ابتدا باید جوهر خود که همان فراستینگ (رویه کیک) است را آماده کنید. سپس با استفاده از قیف شیرینی پزی، متن دلخواه را روی کیک بنویسید. به جای قیف می‌توانید از پلاستیک استفاده کنید. به این شکل که مقداری فراستینگ را در گوشه‌ی یک پلاستیک ریخته و با استفاده از قیچی، آن گوشه‌ را برش دهید.

5) چاپ عکس روی کیک

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - چاپ عکس روی کیک

یک ایده، استفاده از کیک تصویری است. گاهی اوقات تصاویر، گویاتر و رساتر از کلمات هستند. بنابراین می‌توانید یک تصویر خاطره‌انگیز از او در کنار خانواده و یا دوستان انتخاب کرده و روی کیک تولدش، چاپ کنید. سپس می‌توانید برای تزیین با استفاده از فراستینگ، برای تصویر چاپ شده قاب ایجاد کنید.

6) تزیین کیک با عدد سن تولد

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - عدد سن تولد

یکی دیگر از رایج‌ترین ایده‌های کیک تولد زنانه، نوشتن عدد سن تولد با رنگ‌ها و فونت‌های متفاوت روی کیک تولد است.

این مطلب را هم بخوانید
چگونگی اجرای جامع تم تولد مینیون

7) کیک لوازم آرایشی

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - کیک لوازم آرایشی

در این کیک، با استفاده از خمیر فوندانت، لوازم آرایشی مختلف را ساخته و از آن برای تزیین استفاده می‌نماییم.

8) کیک جعبه جواهرات

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - کیک جعبه جواهرات

بیشتر خانم‌ها به زیورآلات علاقه‌مند هستند. از این رو حتی کیک تولدی که تداعی کننده زیورآلات باشد برای آن‌ها جذاب است. این جذابیت هنگامی دو چندان می‌شود که هدیه‌ی تولد نیز متناسب با کیک تولد باشد.

اگر به دنبال ایده‌ برای هدیه تولد زنانه هستید، مقاله “هدیه تولد خانم‌ها” را از دست ندهید.

9) کیک قلبی شکل

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - کیک قلب

کیک قلبی یک کیک تولد مناسب برای تولد همسرتان است. کیک بالا یک کیک قلبی شکل است که با استفاده از گل تزیین شده است. برای ایجاد گل‌ها می‌توانید از رنگی استفاده کنید که مورد علاقه همسرتان می‌باشد. اما معمولا رنگ قرمز، نماد عشق و علاقه است.

10) دسته گل کاپ کیکی

کیک تولد زنانه - کیک تولد برای خانم‌ها - کیک تولد - جشن تولد - دسته گل کاپ کیک

یکی از جذاب‌ترین ایده‌های کیک تولد زنانه، دسته گل کاپ کیکی است. در این ایده پس از پختن کاپ کیک، آن‌ها را با فراستینگ‌های رنگی، به شکل گل تزیین کرده و با در کنار هم قرار دادن آن‌ها، یک دسته گل شیرین و جذاب درست کنید.

11) کیک تولد صورتی

اولین ایده‌ای که در مورد کیک تولد خانم‌ها خصوصاً برای خانم‌های جوان به ذهن می‌رسد؛ کیک تولدی به رنگ صورتی است. به‌طور کلی رنگ صورتی به تنهایی و یا ترکیب رنگ صورتی با رنگ سفید و یا مشکی یک ایده عالی برای خانم‌ها و دختران با روحیه‌ی شاد و سرزنده و همچنین ساده پسند است.

کیک تولد زنانه- کیک تولد خانمانه- کیک تولد برای خانم‌ ها- مدل کیک تولد زنانه- عکس کیک تولد زنانه- کیک تولد صورتی- کیک تولد برای همسر- کیک تولد برای خواهر

12) کیک تولد با تم سفید و مشکی

کیکی با این تم رنگی در عین سادگی بسیار شیک و جذاب به نظر می‌رسد. رنگ‌های سفید و مشکی در کنار یکدیگر ترکیب رنگی مناسبی برای خانم‌های جدی و با اعتماد به نفس است.

کیک تولد زنانه- کیک تولد خانمانه- کیک تولد برای خانم‌ ها- مدل کیک تولد زنانه- عکس کیک تولد زنانه- کیک تولد سفید و مشکی- کیک تولد برای همسر- کیک تولد برای مادر- کیک تولد برای خواهر

13) کیک تولد با تم طلایی و مشکی

برای دختران و یا خانم‌های شیک و به روز و خانم‌هایی که به اشیای گران‌بها علاقه دارند و همیشه به دنبالی راهی برای منحصر به فرد بودن هستند؛ بهترین انتخاب کیک تولدی با تم طلایی و مشکی است. این مدل کیک را می‌توان با مروارید، تاج طلایی و یا هر چیز دیگری که بتواند آن را منحصر به فرد کند تزیین کرد.

این مطلب را هم بخوانید
تاریخچه کیک تولد و علت گذاشتن شمع روی کیک تولد

کیک تولد زنانه- کیک تولد خانمانه- کیک تولد برای خانم‌ ها- مدل کیک تولد زنانه- عکس کیک تولد زنانه- کیک تولد طلایی و مشکی- کیک تولد زنانه شیک- کیک تولد برای همسر- کیک تولد برای خواهر

14) کیک با تم شغل موردعلاقه

اگر همسر، مادر و یا خواهر شما شغل خاصی مثل پرستاری، معلمی و … دارد و یا به شغل و یا حرفه خاصی علاقه‌مند است می‌توانید کیکی با تم شغل موردعلاقه او سفارش دهید. این مدل کیک مناسب‌ترین انتخاب برای هر خانمی خواهد بود.

کیک تولد زنانه- کیک تولد خانمانه- کیک تولد برای خانم‌ ها- مدل کیک تولد زنانه- عکس کیک تولد زنانه- کیک تولد با تم شغل- کیک تولد پزشکی- کیک تولد برای مادر - کیک تولد برای همسر

15) کیک توت فرنگی

اگر به دنبال کیک تولدی برای همسر خود هستید و می‌خواهید از این طریق نیت خالص و عشق بی‌پایان خود را به او نشان دهید کیک توت فرنگی ایده خوبی برای شما خواهد بود. رنگ قرمز توت فرنگی نشان دهنده شور و عشق است؛ و به کار بردن این رنگ در کنار رنگ سفید بسیار چشم نواز است. علاوه بر این کیک توت فرنگی گزینه مناسبی برای جشن تولد‌های تابستانه نیز هست.

کیک تولد زنانه- کیک تولد خانمانه- کیک تولد برای خانم‌ ها- مدل کیک تولد زنانه- عکس کیک تولد زنانه- کیک توت فرنگی- کیک تولد زنانه ساده- کیک تولد برای همسر- کیک تولد برای مادر

16) کیک تولد آینه‌ای

کیک‌های آینه‌ای برای جشن تولد هر شخصی فوق‌العاده محبوب و مناسب هستند. گزینه‌های متعددی برای تزیین این مدل کیک وجود دارد با این حال یک چیز درباره این مدل کیک با هر نوع تزیینی معمول است؛ اینکه آن‌ها به طرز شگفت انگیزی زیبا و بسیار با شکوه هستند. شادابی و سطح درخشان این کیک مطمئناً باعث جلب نظر هر شخصی می‌شود.

کیک تولد زنانه- کیک تولد خانمانه- کیک تولد برای خانم‌ ها- مدل کیک تولد زنانه- عکس کیک تولد زنانه- کیک تولد آینه ای- کیک تولد قلبی- کیک تولد همسر

در زیر آلبومی از جدیدترین کیک‌های تولد زنانه را در دسته‌های کیک تولد برای همسر، مادر و خواهر برای شما عزیزان جمع‌آوری کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید.

40 مدل کیک تولد زنانه جدید 2019

جدیدترین مدل‌های کیک تولد برای خانم‌ها

مدل کیک تولد برای همسر

مدل کیک تولد برای مادر

مدل کیک تولد برای خواهر

نکته: اگر به سفارش کیک تولد به صورت اینترنتی علاقه‌مند هستید، می‌توانید به فروشگاه کیکانه (بازار اینترنتی کیک تولد در اصفهان) مراجعه کرده و انواع مدل‌های کیک تولد زنانه را مشاهده نمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی