تم تولد 18 سالگی دختران و پسران

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد بادکنکی

18 سالگی سن بسیار مهمی است. در این سن دختران و پسران پا به دوران جوانی خود می‌گذارند. عده‌ای به دانشگاه می‌روند، عده‌ای هم مشغول به کار می‌شوند. از این سن به بعد امکان دریافت گواهینامه رانندگی و حق شرکت در انتخابات وجود دارد. به طور کلی جوان در این سن احساس می‌کند شخصیت تازه‌ای یافته و می‌تواند منشا اثرگذاری باشد. چالش‌های جدیدی را روبروی خود می‌بیند و آماده‌ی پذیرش مسئولیت‌های گوناگون می‌شود. بنابراین تولد 18 سالگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. باید یک جشن با ایده‌های نو و جدید برگزار کرد.

سعی کردیم مطالب مربوط به تم جشن تولد کودکان را بر اساس رده سنی آنها تفکیک کنیم. در مقاله جشن تولد یک‌سالگی کودکان، بسیاری از نکات این جشن تولد را در کنار تم مناسب برای جشن تولد یک سالگی مورد توجه قرار دادیم. تم جشن تولد کودکان 2 تا 4 ساله، تم تولد کودکان 5 و 6 ساله، تم تولد کودکان 7 و 8 ساله و تم جشن تولد کودکان 9، 10، 11 ساله و بالاتر را هم جداگانه مورد توجه قرار دادیم. بنابراین می‌توانید بر اساس رده سنی کودکتان با تم‌های مناسب او آشنا شوید.

همچنین مجموعه‌ای از ایده‌های اختصاصی و جالب را برای کودکان دختر و پسر، برای جشن تولد ارائه کردیم. از این رو می‌توانید سری به دو مقاله پرطرفدار سایت، یعنی مجموعه ایده‌های اختصاصی برای تم جشن تولد پسرانه، و مجموعه تم‌های تولد دخترانه بزنید.

در ادامه شما را با تم تولد 18 سالگی و هر آنچه برای برگزاری یک جشن تولد ویژه نیاز دارید، آشنا می‌سازیم.

ایده‌های خلاقانه برای تم تولد 18 سالگی پسران و دختران

این مرحله، جشن تولد را به یک مهمانی فراموش نشدنی تبدیل خواهد کرد. شما با برخی از ایده‌هایی که به هر چه بهتر برگزار کردن جشن تولد 18 سالگی کمک می‌کند، آشنا خواهید شد. ما در ادامه دو لیست جداگانه برای تم تولد 18 سالگی دختران و پسران ارائه می‌کنیم.

برنامه ریزی کنید

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - برنامه ریزی جشن تولد

برای برگزاری یک جشن تولد به یاد ماندنی، برنامه ریزی اولین و مهمترین فاکتور است. جشن باید به گونه‌ای برگزار شود که همه‌ی مهمانان در هر سنی که هستند، سرگرم شده و کسی احساس خستگی نکند. بهتر است اول برنامه‌ ریزی کرده و سپس عمل کنید. با این کار همه چیز آسان می‌شود و به تک تک اهدافتان خواهید رسید. همانطور که می‌دانید، برنامه ریزی به خودی خود کار ساده‌ای نیست. اما نگران نباشید ما به شما کمک خواهیم کرد.

برنامه ریز جشن تولد

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - برنامه ریز جشن تولد

اگر تا به حال تجربه‌ی برگزاری یک جشن تولد بزرگ را نداشته‌اید، از کسانی که در این کار تجربه دارند کمک بگیرید. ممکن است در بین دوستان و یا اقوام خود کسی را سراغ داشته باشید که در یک سال اخیر یک جشن تولد برگزار کرده است. از تجربه‌ی آن‌ها برای یک برنامه ریزی موفق کمک بگیرید.

تصمیم گیری در مورد بودجه جشن تولد

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تصمیم گیری در مورد بودجه جشن تولد

مهم ترین گام در برنامه ریزی، تصمیم گیری در مورد بودجه است. شما باید مشخص کنید که چقدر می‌خواهید خرج کنید. سپس بر اساس بودجه خود درباره‌ی سایر موارد تصمیم گیری نمایید.

لیست مهمانان را تهیه کنید

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تهیه لیست مهمانان

از مهمانانی که قرار است دعوت کنید، یک لیست تهیه نمایید. این کار به شما کمک می‌کند تا برنامه ریزی بهتر و دقیق تری داشته باشید.

مکانی برای میزبانی پیدا کنید

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - پیدا کردن مکانی برای میزبانی

پس از برنامه‌ ریزی و تعیین بودجه اکنون نوبت پیدا کردن مکانی برای پذیرایی از مهمانان و برگزاری جشن تولد است.

  • برای برگزار کننده جشن چه مکانی از نظر اقتصادی مناسب‌تر است؟
  • آیا این مکان برای اجرای سرگرمی‌های مورد نظر ما مناسب است؟
  • آیا مهمانان به راحتی می‌توانند خود را به محل برگزاری جشن برسانند؟

این‌ها سوالات ساده‌ای هستند که باید قبل از انتخاب محل برگزاری جشن تولد 18 سالگی، پاسخ داده شوند.

تنظیم ساعت و تاریخ برگزاری جشن تولد

با این کار هم برگزار کننده جشن و هم مهمانان از سردرگمی خارج می‌شوند. همه می‌دانند که خود را برای چه ساعتی آماده کنند. بنابراین حتما یک تاریخ و یک ساعت معینی را برای شروع جشن در نظر بگیرید.

ارسال دعوت‌ نامه‌ها

این مرحله بسیار مهم است. باید مراقب باشید کسی از دوستان و یا اقوام فراموش نشوند. در طراحی دعوت‌ نامه‌ها خلاقیت به خرج دهید و توجه کنید که دعوت نامه برای تولد 18 سالگی دختران باید با دعوت نامه تولد 18 سالگی پسران متفاوت باشد.

آماده سازی منو

برای خوراکی‌ها و نوشیدنی‌هایی که قصد دارید در جشن تولد، سرو کنید حتما برنامه ریزی کنید. خوراکی‌ها باید متفاوت، مناسب با یک جشن تولد و مورد علاقه‌ی همه‌ مهمانان باشد.

این مطلب را هم بخوانید
ایده های مناسب برای تم تولد مردانه

کیک تولد

پس از تصمیم گیری در مورد مسائل اولیه، باید کیک تولد را انتخاب کنید. همانطور که می‌دانید جشن تولد بدون کیک، یک جشن تولد ناقص است. کیکی انتخاب کنید که مورد علاقه‌ی جوان 18 ساله باشد و توجه مهمانان را به خود جلب کند. سعی کنید کیک تولد با تم تولد، کاملا هماهنگ باشد. به یاد داشته باشید، مهم‌ترین بخش یک جشن تولد، کیک آن است. بنابراین با دقت بالا اقدام به انتخاب کیک تولد نمایید.

در صورتی که برای انتخاب کیک تولد هجده سالگی فرزندتان نیاز به ایده دارید می‌توانید سری به دو مقاله زیر بزنید:

ایده هایی برای کیک تولد دخترانه + تصاویر

ایده‌هایی برای کیک تولد پسرانه + تصاویر

اگر هم می‌خواهید مدل‌های فروشگاه اینترنتی کیکانه را مشاهده کنید حتما سری به مدل‌های کیک تولد نوجوانان و کیک تولد جوانان زده و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید.

چطور یک کیک مناسب برای جشن تولد سفارش بدیم؟؟

اگر برای انتخاب کیک تولد 18 سالگی فرزندتان نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؛ می‌توانید روی کمک کیکانه حساب کنید. کارشناسان کیکانه به طور کاملاً رایگان و با ارسال نمونه‌های مختلف کیک تولد با تم‌ مورد نظرتان به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و در سریع‌ترین زمان کیک مناسب برای جشن تولدتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. برای گفت و گو با کارشناسان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام دهید.

پشتیبان کیکانه در تلگرام

پشتیبان کیکانه در اینستاگرام

بیایید بحث در مورد تم تولد 18 سالگی را شروع کنیم. انتخاب یک تم تولد باعث جذاب شدن تولد و برانگیخته شدن حس ماجراجویی مهمانان می‌شود. تم تولد باید متناسب با سن و جنسیت کسی باشد که می‌خواهیم برای او جشن تولد برگزار کنیم.

ایده‌هایی برای تم تولد 18 سالگی دختران

1) تم تولد پرنسس

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد پرنسس

برای برگزرای جشن تولد با این تم از مهمانان خود بخواهید در صورت امکان، لباس پرنسس به تن کنند تا با تم تولد مطابقت داشته باشد. تصور بکنید همه‌ی دختران حاضر در جشن، لباس پرنسس به تن داشته باشند. این موضوع قطعا برای دختر نوجوان شما جذاب خواهد بود.

2) تم تولد کارناوال

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد کارناوال

تم کارناوال یک تم تولد دخترانه نوجوان بسیار شاد است و موجب می‌شود همه‌ی مهمانان احساس شادابی و جوانی کنند. پاپ کورن‌ها، آب‌نبات‌ها و شیرینی‌ها احساس کارناوال و یک عطر جدیدی را برای جشن تولد به ارمغان می‌آورند. این تم یکی از بهترین تم‌ها برای جشن تولد دختر خانم‌ها است.

3) تم تولد راک

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد راک

اگر دختر نوجوان شما به نواختن و یا حتی گوش دادن موسیقی راک علاقه‌مند است، پیشنهاد ما به شما، تم راک می‌باشد.

4) تم تولد آب نبات چوبی شکلاتی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد آب نبات چوبی شکلاتی

اغلب افراد به خصوص دخترها عاشق شکلات هستند. در این تم تولد شما باید شکلات‌ها را به شکل آبنبات چوبی سرو کنید. همچنین باید در سایر خوراکی‌ها از شکلات استفاده شود. به عنوان مثال حتما باید یک کیک تولد شکلاتی سفارش دهید.

5) تم تولد جواهرات

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد جواهرات

این تم نیز مناسب برای تولد دختران نوجوان است. نگران نباشید، لازم نیست حتما از طلا و یا جواهرات در جشن استفاده کنید. در این تم همه‌ی دختران شرکت کننده در جشن باید مجموعه‌ای از زیورآلات خود را به نمایش بگذارند. این زیورآلات می‌تواند شامل طلا، نقره، بدلیجات و از همه مهمتر دستبند و گردنبند‌های دست ساز باشد. هدف از این تم ابتکار و خلاقیت است نه نمایش دادن دارایی‌ها.

6) تم تولد لوازم آرایشی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد لوازم آرایشی

موضوع تم دخترانه نوجوان باید کاملا مطابق با سلیقه دخترها باشد زیرا دیگر به سنی رسیده اند که بتوانند برای جشن تولد خود تصمیم بگیرند. در این تم باید در تزیینات محل برگزاری جشن تولد از لوازم آرایشی مختلف استفاده شود. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، حتی می‌توان خوراکی‌ها و کیک تولد را هم بر اساس لوازم آرایشی تزیین کرد.

7) تم تولد لباس خواب

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد لباس خواب

در این تم همه‌ی مهمانان باید لباس خواب به تن داشته باشند. این تم تولد برای دختران نوجوان بسیار سرگرم کننده خواهد بود. محل برگزاری جشن تولد را هم باید بر اساس پارامتر‌های اتاق خواب تزیین کنید. به عنوان مثال از چراغ خواب، نور کم و یا حتی تخت و متکا استفاده کنید.

8) تم تولد لباس فانتزی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد لباس فانتزی

یک تم تولد مناسب برای دختران نوجوان. برای برگزاری جشن تولد با این تم حتما در دعوت‌ نامه‌های خود، تم تولد را ذکر کنید تا مهمانان متناسب با آن، لباس خود را انتخاب کنند. برای این تم می‌توان از لباس‌های زیر استفاده کرد:

  • لباس مدرسه
  • لباس‌های مربوط به دوران قدیم
  • لباس دزدان دریایی
  • لباس‌هایی رنگارنگ (استفاده از رنگ‌های آبی، سبز، قرمز، زرد و یا سایر رنگ‌ها)
  • لباس‌های ترسناک
  • لباس حیوانات
  • لباس شخصیت‌های کاتونی
این مطلب را هم بخوانید
تم باربی یک تم خاص برای جشن تولد دخترخانم‌ها

9) تم تولد بادکنکی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - تم تولد بادکنکی

باید محل برگزاری جشن تولد را با استفاده از انواع بادکنک‌ها تزیین کنید. سعی کنید از بادکنک‌هایی با اشکال و رنگ‌های متنوع استفاده نمایید. استفاده از بادکنک‌های هلیومی این امکان را به شما می‌دهد که تزیینات زیباتری داشته باشید.

10) تم تولد بالماسکه

تم تولد 18 سالگی - تم تولد نوجوان - تم تولد هجده سالگی - تم تولد دخترانه نوجوان - تم تولد بالماسکه

این تم یک ایده عالی برای جشن تولد 18 سالگی دختران است. همه دختران نوجوان خیره کنندگی و درخشندگی را دوست دارند و هیچ چیز خیره کننده‌تر و جذاب‌تر از تم تولد بالماسکه برای برگزاری جشن تولد دختران نوجوان نیست.

جشن تولد هجده سالگی بهترین فرصت برای دختران نوجوان است که با عوض کردن لباس هایشان احساس کنند شبیه یک زن با ظرافت و زیبا هستند. اگر تصمیم به برگزاری چنین جشنی برای دخترتان دارید باید حتماً در دعوت نامه‌هایتان از مهمانان بخواهید که علاوه بر پوشیدن لباس مناسب به همراه خود ماسک نیز بیاورند.

11) تم تولد اینستاگرام

تم تولد- تم تولد اینستاگرام- تم تولد نوجوان- تم تولد دخترانه نوجوان- تم تولد 18 سالگی- تم تولد هجده سالگی

اگر به دنبال یک تم شیک و خاص برای تولد دختر نوجوان خود هستید این می تواند بهترین ایده باشد. با توجه به گسترش محبوبیت این شبکه اجتماعی در بین مردم و خصوصاً طبیعی است که به یک تم تولد محبوب نیز تبدیل شود.

12) تم تولد پاریس

تم تولد 18 سالگی - تم تولد هجده سالگی - تم تولد دخترانه نوجوان - تم تولد نوجوان - تم تولد پاریس

پاریس یکی از زیباترین و سرگرم کننده ترین شهرهاست که همه ما دوست داریم که حداقل یک بار در زندگی خود از آن دیدن کنیم. بنابراین اگر دختر نوجوان شما هم به این شهر زیبا علاقه دارد و یا اینکه شما به دنبال یک تم تولد شیک و متفاوت برای او هستید تم تولد پاریس می‌تواند ایده خوبی برایش باشد. یک کیک برج ایفل می تواند مرکز میز تولد و دکوراسیون جشن تولد شما باشد؛ برای تزیینات دیگر جشن تولد هم می‌توانید از تصاویر این شهر استفاده کنید.

برای مشاهده تم‌های تولد دخترانه بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

مجموعه تم‌های تولد دخترانه

ایده‌هایی برای تم تولد 18 سالگی پسران

1) مهمانی خانگی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مهمانی خانگی

پسران جوان و نوجوان علاقه‌ی چندانی به تزیین خانه و لباس‌های فانتزی ندارند. آن‌ها اغلب دوست دارند با دوستان خود در یک مکان جمع شوند و خوش گذرانی کنند. بنابراین اقدامات مورد نیاز مانند آماده کردن خوراکی‌ها را انجام داده و از خانه بیرون بروید. در واقع فضای خانه را در اختیار آن‌ها قرار داده و اجازه دهید لذت ببرند.

2) مهمانی آبی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مهمانی آبی

این یک ایده خلاقانه برای جشن تولد 18 سالگی پسران است. پسران در این سن بدشان نمی‌آید به همراه دوستان خود تفریحات آبی انجام دهند. این تم را می‌توانید در یک استخر عمومی و یا خصوصی انجام دهید. برای این کار باید ابتدا استخر را رزو کرده و سپس خوراکی‌ها را آماده کنید. بقیه‌ی ماجرا به عهده‌ی خود آقاپسرها  است.

3) مهمانی در مجموعه‌های تفریحی – ورزشی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مجموعه‌های تفریحی و ورزشی

پسران در این سن عاشق تفریح و ورزش هستند. می‌توانید به جای برگزاری یک جشن تولد خانوادگی در داخل خانه، آن را در یک مجموعه‌ی تفریحی – ورزشی برگزار کنید. در این مجموعه‌ها انواع بازی‌های تحرکی مانند تنیس روی میز، بولینگ و دارت و همچنین بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد. بنابراین پسران تا ساعت‌ها سرگرم هستند و خوش میگذرانند.

4) مهمانی بادکنکی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مهمانی بادکنکی

این تم همانند تمی است که قبلا برای جشن تولد 18 سالگی دختران توضیح داده شد. با این تفاوت که باید از رنگ‌ها و تزیینات پسرانه استفاده کنید. با توجه به این تم می‌توانید مسابقه‌ای برگزار کنید. به این شکل که هر کس باید در زمان مشخصی تعدادی بادکنک را باد کرده تا بادکنک‌ها بترکند. در انتها برنده کسی است که تعداد بادکنک بیشتری را از طریق باد کردن ترکانده باشد.

برای تزیین خانه با استفاده از بادکنک می‌توانید از مقاله “روش‌هایی ساده برای تزیین جشن تولد با بادکنک” کمک بگیرید.

5) مهمانی در رستوران

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مهمانی در رستوران

یک مهمانی ویژه در رستوران  به همراه خوراکی‌های خوشمزه، می‌تواند برای جوان 18 ساله شما بسیار خاطره انگیز باشد. برگزاری این مهمانی هنگام پخش یک مسابقه‌ی حساس فوتبال، باعث افزایش هیجان و جذابیت جشن تولد می‌شود.

6) تم تولد ورزشی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - تم ورزشی

تم ورزشی مناسب‌ترین تم برای تولد پسران نوجوان است. برای اجرای این تم باید تمام تزیینات خود را با استفاده از لوازم ورزشی مانند توپ فوتبال، والیبال، تنیس و سایر ورزش‌های موجود انجام دهید. از مهمانان بخواهید لباس ورزشی به تن کنند. کیکی که سفارش می‌دهید مطابق با تم ورزشی باشد. برای سرگرمی مهمانان می‌توانید از بازی‌هایی مانند شطرنج، مسابقه‌ی طناب کشی، مچ اندازی و یا ورزش‌هایی مانند بدمینتون، فوتبال و والیبال استفاده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
ایده تم جشن تولد برای کودکان 2 تا 4 ساله

7) مهمانی ماجراجویانه

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مهمانی ماجراجویانه

یک تم تولد پسرانه برای آن دسته از پسرهای نوجوان که سرشار از انرژی هستند و همیشه به دنبال هیجان‌اند. این تم باید در محیطی باز پیاده سازی شود. هوای تمیز، تفریجات سالم و هیجان فراوان از مزایای این تم محسوب می‌شود. در این تم باید مجموعه‌ای از کارهای هیجان انگیز مانند قایقرانی، غواصی، دوچرخه سواری، پینت بال، اسکی و اسب سواری را انجام دهید.

8) تم تولد سینمایی

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - مهمانی سینمایی

برای جشن تولد 18 سالگی خود، اتاقتان را مانند سالن سینما تزیین کنید. یک پروژکتور و صفحه نمایش آماده کنید، از قبل چند فیلم مناسب تهیه نمایید و با دوستان خود به تماشای آن‌ها بنشینید. در طول فیلم با خوراکی‌هایی مانند ساندویچ الویه، پاپ کورن و نوشیدنی‌های گرم و خنک از دوستان خود پذیرایی نمایید. دعوت‌ نامه‌های جشن تولد خود را به صورت بلیط سینما طراحی کرده و اسم فیلم‌هایی که قصد نمایش آن‌ها را دارید، روی دعوت نامه‌ها بنویسید.

برای هر چه بهتر برگزار کردن این تم می‌توانید از مقاله “چگونه عزیزانمان را در روز تولدشان غافلگیر کنیم؟” کمک بگیرید.

9) تم تولد موسیقی

تم تولد 18 سالگی - تم تولد پسرانه نوجوان - تولد هجده سالگی - برگزاری کنسرت در خانه

اکثر پسرهای نوجوان به خوانندگی علاقه دارند و همیشه رویای این رو دارند که روزی خواننده محبوب و معروفی شوند. و برای رسیدن به این هدف سخت تلاش می‌کنند. اگر پسر نوجوان شما هم به خوانندگی علاقه شدیدی دارد و می‌خواهید او را غافلگیر کنید تم تولد موسیقی می تواند بهترین گزینه برای او باشد. برای تزیین جشن تولد می‌توانید از صفحه‌های گرامافون استفاده کنید. سعی کنید آهنگ‌های مورد علاقه فرزندتان را نیز برای پخش در مهمانی انتخاب کنید.

10) بلک لایت پارتی

تم تولد 18 سالگی - تم تولد نوجوان - تم تولد پسرانه نوجوان - تم تولد هجده سالگی - تم تولد نئون - بلک لایت پارتی

بلک لایت پارتی یا تم نئون یک تم تولد مناسب برای جشن تولد پسران نوجوان و جوان است. برای جشن تولد پسران نوجوان تم‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید؛ اما اگر به دنبال یک تم تولد پسرانه جذاب و متفاوت هستید این گزینه مناسبی برایتان است. در این تم فضای جشن تولد باید تاریک باشد و همه چیز از اقلام و وسایل جشن تولد گرفته تا کیک تولد باید رنگارنگ و درخشان باشد.

برای مشاهده ایده‌های بیشتر می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

مجموعه تم‌های تولد پسرانه

ایده‌های جالب برای جشن تولد هجده سالگی دختران و پسران

مهمانی غافلگیرانه

سعی کنید فرزند خود را در روز تولد 18 سالگیش غافلگیر نمایید. به صورت مخفیانه با دوستانش تماس بگیرید آن‌ها را برای جشن تولد فرزندتان دعوت کنید و از آن‌ها بخواهید در این مورد چیزی به فرزندتان نگویند. قطعا این ایده پسر شما را غافلگیر خواهد کرد.

شام و تماشای فیلم با دوستان

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی دختران - شام و فیلم با دوستان

به جای برگزاری جشن تولد 18 سالگی فرزندتان، می‌توانید بودجه‌ی مورد نظر خود را به او بدهید تا هر طور که مایل است این روز مهم را با دوستان خود جشن بگیرد. به عنوان مثال با دوستان خود به تماشای یک فیلم بنشیند و سپس شام را در رستوران مورد علاقه‌ی خود میل کنند. و یا هر ایده‌ی دیگری که در سر دارد را پیاده‌سازی کند. شما هم می‌توانید او را راهنمایی کرده و به او کمک کنید.

تدارک یک سفر

تم تولد - تم تولد 18 سالگی - تم تولد جوان 18 ساله - تم تولد 18 سالگی پسران - تدارک یک سفر

به جای برگزاری یک جشن تولد مفصل می‌توانید یک سفر تفریحی یک یا چند روزه را برای پسر یا دختر نوجوانتان به همراه دوستانش، تدارک ببینید. به عنوان مثال تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل برای یک منطقه‌ی گردشگری برای فرزندتان و صمیمی‌ترین دوستش. اگر فرزندتان اهل سفر باشد، قطعا خوشحال خواهد شد.

عکاسی جشن تولد

تم تولد 18 سالگی - تم تولد هجده سالگی - تم تولد دخترانه نوجوان - تم تولد نوجوان - ایده جشن تولد - عکاسی جشن تولد

همانطور که در ابتدا هم گفتیم جشن تولد هجده سالگی برای دختر و پسرها اهمیت بیشتری دارد چون قرار است وارد دوره جدیدی از زندگی خود شوند؛ پس مطمئناً ثبت خاطرات این روز هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای ثبت عکس‌های جالب و ویژه از این روز می‌توانید اکسسوری‌هایی مطابق تم انتخابی خود تهیه کنید؛ استفاده از بادکنک‌ و استند عدد 18 هم می‌تواند به گرفتن عکس‌های اختصاصی از تولد 18 سالگی شما کمک کند.

مطالب مرتبط:

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی